ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації на 2017 – 2019 роки
01.09
16:41
Написати листаВерсія для друку

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ !ПОВІДОМЛЕННЯ
ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації на 2017 – 2019 роки

Ініціативна група з підготовки установчих зборів з формування складу громадської ради при Дніпропетровській облдержадміністрації (далі – ініціативна група) у складі 23-х осіб (список додається), яка утворена 16 серпня 2017 року Розпорядженням Голови обласної державної адміністрації №Р379/0/3-17, повідомляє інститути громадянського суспільства Дніпропетровської області (далі – ІГС), що згідно з рішенням ініціативної групи та на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (далі – постанова КМУ № 996) 15 жовтня 2017 року о 12:00 в приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації, I поверх (49004, м. Дніпро, пр. О.Поля, 1) заплановано проведення установчих зборів з формування складу громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації (далі – громадська рада) на 2017 – 2019 роки.

Ініціативною групою затверджений порядок підготовки і проведення установчих зборів.

Відповідно до постанови КМУ № 996 до складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території Дніпропетровської області.
До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради, внесені інститутами громадянського суспільства та особисто присутні на установчих зборах.

Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами та не може становити більше як 35 осіб.
Строк повноважень складу громадської ради - два роки (2017 –2019 роки), з моменту затвердження складу громадської ради.
До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:
- рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
- копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
- інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);
- відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
При формуванні пакету документів просимо звернути увагу на необхідність дотримання Закону України “Про захист персональних даних”.

Заяви та копії документів для участі в установчих зборах приймаються з 1 вересня 2017 року по 16 вересня 2017 року за адресою: 49004, м. Дніпро, пр. Олександра Поля, буд. 1, каб. 409.

Заяви з доданими документами подаються у запакованому вигляді особисто з понеділка по п’ятницю (крім святкових та вихідних днів) з 10:00 до 12:00 та з 14:00 до 16:00, або поштою з приміткою “для ініціативної групи” на вказану адресу з дотриманням термінів подання документів.

Ініціативна група під час свого засідання розкриває подані пакети та перевіряє відповідність поданих документів встановленим вимогам, складає список ІГС, документи яких відповідають вимогам і затверджує складений список.

За 30 календарних днів (16 вересня 2017 року) до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється.
У разі виявлення невідповідності документів, поданих інститутом громадянського суспільства, ініціативна група не пізніше ніж за 15 календарних днів (1 жовтня 2017 року) до проведення установчих зборів письмово та в електронній формі інформує про це інститут громадянського суспільства з пропозицією щодо їх усунення протягом семи календарних днів.
За результатами перевірки документів, поданих інститутами громадянського суспільства, ініціативна група складає за сім календарних днів (9 жовтня 2017 року) до проведення установчих зборів список кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови.

Ініціативна група затверджує список учасників установчих зборів, розглядає всі спірні питання щодо включення ІГС до списку учасників установчих зборів, складає остаточний список учасників установчих зборів, уточнює місце проведення установчих зборів, про що Дніпропетровська облдержадміністрація повідомляє на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб не пізніше ніж за три робочих дні до проведення установчих зборів.
Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників обирається лічильна комісія, голова зборів, секретар.
Протокол установчих зборів, відомості про обраний склад громадської ради облдержадміністрація оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.

Відповідальною особою за підготовку до проведення установчих зборів є Лючков Ігор Анатолійович (моб.тел.: (067) 617 51 30, електронна адреса: aosndnepr@gmail.com).

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню складу громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

  БОГДАНОВ
  Михайло Юрійович
  керівник громадської організації “Інститут суспільних відносин” (за згодою)
  БУТЕНКО
  Геннадій Вікторович
  заступник керівника громадської організації “Рух за суспільну справедливість” (за згодою)
  ВИНАР
  Ростислав Любомирович
  член правління громадської організації “Державницька ініціатива Яроша” (за згодою)
  ГОЛУБ
  Сергій Олександрович
  заступник голови громадської організації “Науково-освітнє товариство підтримки перспективної молоді” (за згодою)
  ГРИЩЕНКО
  Олексій Геннадійович
  головний спеціаліст відділу нормативно-правової роботи юридичного управління облдержадміністрації
  ЄЛІСЕЄВ
  Анатолій Миколайович
  член правління громадської організації “Громадський комітет по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю і порушенням прав громадян м. Дніпропетровська та покращення життя людей” (за згодою)
  ЗИМА
  Олена В’ячеславівна
  виконавчий директор громадської організації “Нове бачення” (за згодою)
  ІНЖУВАТКІНА
  Ольга Володимирівна
  заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного аналізу суспільно-політичної ситуації управління з питань внутрішньої політики департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації
  КАБАНЮК
  Ігор Миколайович
  керівник громадської організації “Дніпро – місто патріотів” (за згодою)
  КАРАКУЦЯ
  Віктор Миколайович
  керівник громадської організації “Екодніпро Стандарт” (за згодою)
  КВІТКОВСЬКИЙ
  Андрій Євгенович
  керівник громадського формування з охорони громадського порядку “Сила Дніпра” (за згодою)
  КОВАЛЬЧУК
  Олексій Семенович
  голова Дніпропетровської обласної організації “Національна спілка журналістів України” (за згодою)
  КОМІССАР
  Вероніка Вікторівна
  член правління громадської організації “Майдан Січеслав-Дніпро” (за згодою)
  КОСЮГА
  Володимир Володимирович
  представник асоціації “Дніпровський банківський союз” (за згодою)
  КУДРЯШОВ
  Родіон Олегович
  керівник громадської організації “Ветерани окремого загону спеціального призначення “АЗОВ” Дніпропетровської області (за згодою)
  ЛЮЧКОВ
  Ігор Анатолійович
  голова громадської організації “Асоціація представників органів самоорганізації населення” (за згодою)
  МОТРЮК
  Олександр Васильович
  керівник громадської організації “Військово-патріотичний клуб “Айдар” (за згодою)
  МУДРАК
  Тамара Олексіївна
  керівник благодійної організації “Благодійний фонд допомоги бійцям та постраждалим в АТО” (за згодою)
  НАЧОВНИЙ
  Іван Ілліч
  керівник громадської спілки “Дніпропетровська обласна асоціація об’єднань учасників АТО” (за згодою)
  СМОЛЯНСЬКИЙ
  Дмитро Олександрович
  керівник громадської організації “Рух Вільна Доля” (за згодою)
  ТАРАНЕНКО
  Ігор Михайлович
  керівник громадської організації “Благодійна місія Архистратига Михаїла” (за згодою)
  ХОРІШКО
  Олена Михайлівна
  представник громадської організації “Ангел дитинства” (за згодою)
  ЧЕРЕДНІЧЕНКО
  Олег Євгенійович
  керівник громадської організації
  “Дніпро-Ветеран-99” (за згодою)
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: