Понад сто ліфтів відремонтували на Дніпропетровщині
17.12
16:02
Написати листаВерсія для друку
В одній з дніпропетровських 16-поверхівок запустили новий великий ліфт. Через непрацюючий підйомник мешканці будинку страждали не один рік, а тепер їздитимуть з комфортом. Цьогоріч в області відремонтували 126 ліфтів, ще три зроблять до кінця 2015-го. Загалом на ці роботи виділили 35,5 млн. грн. з обласного та місцевих бюджетів.

Шість років у будинку по вулиці Кірова, 102д у Дніпропетровську працював лише один пасажирський ліфт. Для тисячі мешканців дому маленького підйомника замало. У час пік біля нього шикувалася черга. А у холі утворився цілий «автопарк» з дитячих візочків, адже піднятися з ними на верхній поверх було практично неможливо. До того ж, єдиний підйомник час від часу «хандрив» та ламався.

«У будинку 210 квартир, тут живе багато стареньких та мам з дітьми. Було чимало незручностей. Нову техніку та меблі мешканці вручну затягували по сходах, оббивали стіни. Це тривало багато років», - розповіла мешканка будинку Олена.

Навесні з цією проблемою до очільника області Валентина Резніченка під час особистого прийому звернувся мешканець будинку Віктор Зінченко. Керівник регіону запевнив: питання вирішать. Відтоді закипіла робота. Ліфт виявився нестандартним, відтак виготовляли його під спецзамовлення. На всі роботи витратили понад 900 тис. грн. з місцевого бюджету.

«Тут специфічний будинок, були складнощі з ліфтовою шахтою. Тож обладнання ми замовляли в білоруському Могильові. Підйомник розрахований на 630 кг», - зазначив заступник директора компанії-підрядника Артем Резник.

Цьогоріч оновили ліфти й в інших будинках області. «У 2015-му обласним та місцевим коштом ми відремонтували вже 126 підйомників. Ще три ліфти в Дніпропетровську зробимо до кінця року. Цю роботу продовжуватимемо й надалі - кошти передбачили в обласному бюджеті на 2016-й рік», - сказав заступник очільника області Володимир Пруцаков.У холі будинка був цілий «автопарк» з дитячих візочків, адже піднятися з ними на верхній поверх було практично неможливо через замалий ліфт.Тепер у 16-поверхівці запустили новий великий ліфт.Обладнання замовляли в Могильові. Підйомник розрахований на 630 кг.Ліфт сучасний та зручний.Мешканці вже випробують новинку...та обіцяють ставитися до неї акуратно.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: