У Дніпрі запрацювало «військове таксі»
20.04
15:00
Написати листаВерсія для друку
У Дніпрі АТОвці та волонтери вирішили за кермом таксі заробити грошей на позашляховик для 74-го розвідбатальйону. Про це на початку акції #WarTaxi розповів радник голови ДніпроОДА з питань демобілізованих учасників АТО Іван Начовний.

«Це дуже хороший проект, який ми підтримуємо, щоб в черговий раз привернути увагу громадян до війни на Сході України», - наголосив Іван Начовний.

Він додав, що, незважаючи на існуюче армійське забезпечення, «наші хлопці все-таки потребують необхідних речей», які не можуть отримати від військових відомств.

«Особливо приємно, що команда ДніпроОДА вчергове з готовністю долучилася до проекту, який працює на вирішення задач в зоні АТО», - наголосив радник очільника області.

Іван Начовний переконаний: подібні акції працюють на те, щоб українські бійці рухалися до перемоги.

«Чого-чого, а автомобілів в армії не вистачає, тому волонтери роблять все, щоб виправити цю ситуацію», - додав Іван Начовний.

Насправді, зазначив він, цілком реально в ході акції назбирати грошей на хорошу надійну машину, яка зможе виконувати бойові задачі в зоні АТО рік-півтора. Іван Начовний також наголосив, що подібні акції привертають увагу суспільства до існуючих в зоні АТО проблем.

«Військове таксі» курсуватиме у Дніпрі три дні, до 22 квітня включно. Замовлення містян прийматимуть учасники АТО та відомі волонтери. Щоб викликати «військове» таксі, треба скористатися інтернет-сервісом Uklon. У графі «деталі замовлення» вказати хештег акції #WarTaxi. Всі зароблені кошти підуть на придбання автівки для фронту.

Акцію започаткувала благодійна організація «Повертайся живим». У вересні її вже провели у Києві, потім незвичне таксі курсувало Львовом. Зібрані на замовленнях кошти також витратили на придбання машин для військових.

Засновник фонду «Повертайся живим» Віталій Дейнега повідомив, що у Дніпрі в якості таксі буде їздити машина, гроші на яку зібрали в ході аналогічної акції у Львові. Після завершення акції цей Nissan буде відправлений у 24-у бригаду. Крім того, додав він, якщо люди вказуватимуть хештег акції #WarTaxi, до них може приїхати інша, звичайна машина - але гроші все одно підуть на потреби армії.

«Приємний бонус для пасажира - якщо приїде саме ця машина», - додав Дейнега.

За його словами, організатори акції планують придбати для потреб 74-го розвідбату MITSUBISHI Pajero або Nissan Terrano-2 за 60-80 тисяч гривень.

«Ми з хлопцями з розвідбатальону спілкувалися. Вони підтвердили, що їм така машина дуже потрібна», - сказав Дейнега.

Наступна акція відбудеться, скоріше за все, в Одесі, де в ролі таксі виступить автівка, придбана за гроші дніпрян.

Під час поїздки пасажири зможуть розпитати водіїв-АТОвців про фронтові будні. За словами ветерана АТО Кирила Недрі, акція покликана насамперед дати можливість громадянам поспілкуватися з людьми, які пройшли війну на Сході.

«Такий проект насамперед допомагає суспільству поспілкуватися з ветеранами, які дуже хочуть нормального сприйняття з його боку» - сказав Недря.

Працюватимуть учасники акції по черзі, загалом - 5 екіпажей.


Ось таке «військове таксі» три дні буде курсувати Дніпром. За кермом – учасники АТО та волонтери. Вони будуть розвозити містян за призначенням.


Кирило Недря – один з тих, хто вирішив на день змінити свою професію і пересів за водійське кермо. «Такий проект насамперед допомагає суспільству поспілкуватися з ветеранами, які дуже хочуть нормального сприйняття » - сказав він.


Акцію започаткувала благодійна організація «Повертайся живим». Зібрані на замовленнях кошти витратять на придбання машини для 74-го розвідбату.


«Ми з хлопцями з розвідбатальону спілкувалися. Вони підтвердили, що їм така машина дуже потрібна», - підкреслив засновник організації Віталій Дейнега.


«Це дуже хороший проект, який ми підтримуємо, щоб в черговий раз привернути увагу громадян до війни на Сході України», - наголосив радник голови ДніпроОДА Іван Начовний.


Наступна акція відбудеться, скоріше за все, в Одесі, де в ролі таксі виступить автівка, придбана за гроші дніпрян.АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: