Петриківську школу капітально відремонтують та відкриють ресурсну кімнату для інклюзивної освіти – Валентин Резніченко
10.07
12:30
Написати листаВерсія для друку
У Петриківці капітальний ремонт опорної школи планують завершити до кінця літа. У ній облаштують й першу в Україні ресурсну кімнату для дітей з особливими потребами. Як наголосив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, за три роки до ладу планують привести всі опорні школи області.

«Діти мають навчатися у комфортних умовах, тож до кінця року ми плануємо реконструювати 25 шкіл області. Реалізуємо й пілотний проект із впровадження інклюзивної освіти у школах, який нерозривно пов’язаний з нашим європейським вибором. Доступна освіта для всіх дітей без винятку – це завдання, поставлене перед нами Президентом України Петром Порошенком», - розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Наразі ремонтні роботи у Петриківській школі – в самому розпалі. Будівельники утеплюють стіни, замінюють вікна, лагодять електрообладнання, фарбують коридори й класні кімнати. Фасад школи стане яскравим та привітним.

«Школа побудована ще у 30-х роках минулого сторіччя, в 70-х були добудовані корпуси – і більше капітальний ремонт не проводився. Тепер, дякуючи команді Валентина Резніченка, ця будівля нарешті модернізується, стане сучасною та теплою», - розповіла директор Петриківської опорної школи Марина Сорока.

Крім дітей з Петриківки, у школі навчаються юні мешканці прилеглих сіл: Іванівки, Лобойківки, Малої Петриківки та Хутірського. Їх сюди підвозять шкільним автобусом.

«Діти відчули переваги опорної школи ще минулого року. По всій школі було замінено устаткування, у класах з’явилися мультимедійні дошки з проекторами… Сподіваюся, що після цього ремонту, наша школа буде однією з кращих не тільки в районі, але й в області, дітям буде зручно там навчатися»,- поділилася думками голова батьківського комітету Неля Підберезня.

Під час ремонту у Петриківській опорній школі облаштують ресурсну кімнату для дітей з особливими потребами.

«У Петриківській школі відкриється перша в Україні ресурсна кімната для особливих дітей. Вона буде готова до першого вересня – там школярі відпочиватимуть і займатимуться з фахівцями – психологами й дефектологами», - розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Зараз реконструюють опорні школи також в Солонянському, Межівському, Юр'ївському та Криничанському районах.


Петриківська опорна школа побудована ще у 30-х роках.


Тепер тут капітальний ремонт.


"Тепер ця будівля нарешті модернізується, стане сучасною та теплою", - Марина Сорока.


Фасад зроблять привітним та яскравим...


...наразі його утеплюють.


"Сподіваюся, що після цього ремонту, наша школа буде однією з кращих не тільки в районі, але й в області", - Неля Підберезня.


Оновлять спортзал...


...і стадіон.


У цій школі облаштують першу в Україні ресурсну кімнату для дітей з особливими потребами.


"Кімната буде готова до першого вересня – там школярі відпочиватимуть і займатимуться з фахівцями – психологами й дефектологами", - Юрій Голик.


Капітальний ремонт планують завершити до кінця літа.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: