Нова патріотична акція від ДніпроОДА - важкопоранені бійці стрибали з парашутом
01.08
13:30
Написати листаВерсія для друку
Адреналін, драйв та віра у власні сили. Так розповідають про свій перший стрибок з парашутом 8 важкопоранених бійців АТО. Таку патріотичну акцію для них організувала Дніпропетровська ОДА. Хлопці, незважаючи на важкі поранення в АТО, на пропозицію підкорити висоту відповіли «Так! Ми можемо!».

Ігор Павлов отримав важке поранення під Іловайськом: черепно-мозкова травма, ампутація лівої руки. Чоловіку довелося багато чого пережити, однак він не втрачає оптимізму та вірить у себе. Коли товариш запропонував стрибнути, погодився одразу. Зізнався про політ лише дружині, батькам вирішив сказати після приземлення.

«Ніколи не стрибав. Цікаво. Хочу отримати нові відчуття», - розповідає до стрибка Ігор Павлов. Одразу після не може стримати емоцій: «Відчуття від стрибка захоплюючі. Величезний сплеск адреналіну. Це неможливо передати словами…».

Чоловік переконаний, це не останній стрибок у його житті.

Підкорили 4 тисячі метрів висоти 8 важкопоранених в АТО бійців. Стрибали на аеродромі у Майському. Наймолодшому з бійців 20 років, найстаршому – 50. Майже всі вони у небі вперше. Задля безпеки напередодні хлопці пройшли медкомісію, інструктаж, стрибали в тандемі з досвідченим інструктором.

«Хлопці зробили не просто крок в небо, це великий крок вперед. Вони ще раз доводять – «так, ми можемо» радіти життю, рухатися вперед та долати нові висоти. Це сильні духом чоловіки, і нам є чому у них повчитися. Переконаний, що це не остання подібна акція, організована ОДА для них», - наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Підтримати хлопців перед стрибком прийшли їх дружини. Хвилюються, як завжди, але вигляду не подають. Вони вже навчилися стримувати емоції. Переконані, мрії повинні здійснюватися. Це на користь їх чоловікам.

Яна Миронець від чоловіка не відходить. Рік тому Владислава забрали на фронт, сьогодні він вже вдома. «Все так швидко, не встигли схаменутися. Спочатку Кривий Ріг, потім Артемівськ і далі по Донбасу. В одному з боїв отримав поранення. Слава Богу, що лишився живим. Це найголовніше», - пригадує Яна.

Володимир Миронець був командиром танкового екіпажу. Його танк збив чимало ворожої техніки. У січні 2015-го під Дебальцевим його машина потрапила під обстріл. Весь екіпаж дістав поранення. Командиру – ампутували ногу.

Сьогодні дружина Володимира Яна підтримує чоловіка у всьому, а він не збирається нудьгувати. Ходить до басейну, на масажі, з легкістю погодився стрибнути з парашутом.

«Чоловік у мене оптиміст. Всі проблеми легко пережив. У нього була мрія, стрибнути з парашутом, і сьогодні вона здійснилася», - говорить Яна.

Спочатку кожен боєць зробив по одному стрибку. Після цього вже професійні десантники піднялись у небо та утворили незамкнене коло. Одне символічне місце залишили для тих, хто не повернувся із зони АТО. В пам'ять про їх подвиг та героїзм.

Учасники переконані, це не остання акція. І вони вже готові брати участь у наступних.

«Хлопці пройшли справжнє пекло у зоні АТО. Вони захищали нашу країну, отримали поранення, видужали і повернулися до мирного життя. «Так! Ми можемо», – говорять вони. І за їх настроєм ми розуміємо - вони у нас герої і це не остання акція», - зазначила радник голови ОДА Ольга Горб.


Парашутисти готові злітати у небо


У повітрі стрибки бійців АТО зніматимуть на камеру


Перед польотом - обов'язковий інструктаж


... як правильно тримати руки,


... триматися у польоті,


приземлятися.


Хлопці уважно пройшли інструктаж.


Стрибали в тандемі з інструктором


Хвилювалися перед стрибком всі,


...однак трималися впевнено


Підтримати хлопців прийшли рідні


Літак здійнявся в небо


Бійці АТО зробили крок у небо


Кожен з них розповідає про неймовірні відчуття під час польоту


Приземлення також запам'яталося всім


Головне правильно згрупуватися


...і все пройде чудово


Емоції переповнюють


По приземленні кожен отримав диплом


Тепер хлопці "дипломовані" парашутисти


У кожному дипломі зазначина висота стрибка - 4 тисячі метрів


З такою висотою хлопці впоралися якнайкраще


Вони вдячні за здійснення мрії


І найголовніше - в очах є жага до життя, віра у себе та свою країну


Так! Ми можемо!
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: