Запрошуємо до участі в е-закупівлях
08.09
17:02
Написати листаВерсія для друку

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА ЗАПРОШУЄ ПІДПРИЄМЦІВ ДО УЧАСТІ


В ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЛЯХ

Шановний партнере!

Дніпропетровська обласна державна адміністрація та підпорядковані їй структури щороку закуповують товарів та послуг на кілька мільярдів гривень, а Ваше підприємство їх виробляє та продає. Ми запрошуємо Вас до співпраці.

З вересня облдержадміністрація почала проводити так звані допорогові, тобто дотендерні, закупівлі через електронну систему ProZorro. В її назві уся суть. Ця система проста та зручна і для нас, і для Вас.

Через ProZorro працюють вже більш ніж 200 установ, підпорядкованих адміністрації. Вам тепер не треба бігати з кабінету до кабінету та передавати папери. Треба лише зареєструватися на спеціальному сайті www.prozorro.org та обрати систему, за якою будете співпрацювати з бюджетною установою. Ознайомитися з принципами роботи ProZorro можна за посиланням: youtu.be/S9gvc1ESads.

Якщо Ви хочете дізнатися, як у простий спосіб отримати замовлення від державної установи і чесно на цьому заробити, ми запрошуємо Вас на спеціальний тренінг. Заняття відбудуться 17 вересня о 14.00 у приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Записатися можна за телефоном: (097) 791 93 91 та за допомогою електронної пошти prozorrodp@gmail.com .

Система ProZorro не робить преференцій для друзів, знайомих та родичів чиновників. Вона відкрита для всіх, хто воліє працювати чесно та прозоро. ProZorro робить процес придбання товарів та послуг відкритим, адже перевірити угоду може будь-який українець у будь-якому куточку країни. З 2016 року у систему ProZorro планується перевести всі бюджетні закупівлі, у тому числі й тендерні.

Ми тепер працюємо по-новому і відкриваємо для Вас нові можливості. Ми стрімко рухаємося в ногу з часом і закликаємо Вас долучитися до цієї справи.

Ми власним прикладом демонструємо, що відкрита співпраця бюджетних організацій з підприємцями – не ілюзія, а реальність.

Ви волієте продати свої товари та послуги, ми – не дорого їх купити.

Ми разом з Вами будуємо майбутнє.

З повагою
Дніпропетровська обласна державна адміністрація


АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: