У ДніпроОДА сформують законодавчі пропозиції щодо спрощення виходу бізнесу на ринок
21.04
15:30
Написати листаВерсія для друку
У Дніпропетровській ОДА відбудеться круглий стіл «Назустріч бізнесу: спрощення виходу на ринки». Учасники обговорять бар’єри, які заважають роботі підприємців, та сформують конкретні законодавчі пропозиції щодо покращення ситуації. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку ДніпроОДА.

«Малий та середній бізнес під час виходу на ринок стикається з масою бар’єрів та обмежень. Які регуляторні рішення слід прийняти, щоб спростити правила, як налагодити діалог між владою та підприємцями? Ці питання представники влади та бізнесу обговорять під час регіонального круглого столу в ДніпроОДА», - зазначили в департаменті.

Під час круглого столу представники Офісу ефективного регулювання презентують Зелену Книгу – аналітичний документ щодо проблематики доступу до ринків. Він і стане предметом обговорення, а результати дискусії закладуть основу для формування конкретних законодавчих змін.

Зустріч відбудеться 25 квітня о 10:00 за адресою: м. Дніпро, проспект Поля, 1. Приєднатися запрошують підприємців, представників профспілок, громадських активістів. Для цього слід зареєструватися за посиланням.

З ініціативою вдосконалення регуляторного поля виступили Міністерство економічного розвитку і торгівлі та Державна регуляторна служба України. Експертизу кращих пропозицій забезпечує незалежний аналітичний центр - Офіс ефективного регулювання (BRDO).


У ДніпроОДА сформують законодавчі пропозиції щодо спрощення виходу бізнесу на ринок


АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: