Понад 200 АТОшників та волонтерів зібрав перший в Україні різдвяний бал, – Валентин Резніченко
26.12
13:30
Написати листаВерсія для друку
Атмосфера красивих бальних суконь і чоловічих фраків, чаруючі мелодії і вишукані почуття. Понад 200 учасників АТО та волонтерів вражали грацією і мужністю на першому в Україні різдвяному балу. У вальсі, полонезі та танго кружляли 25 пар. Свято танцю для них організувала команда Валентина Резніченка.


Вони думали, що танці – то не для них. Однак ДніпроОДА розвіяла сумніви.


Понад 200 учасників АТО та волонтерів об’єднав перший в Україні різдвяний бал «Мужність і грація». Dance pole – у КСК «Шинник».


Організатори балу – Центр допомоги учасникам АТО та команда Валентина Резніченка.
«ДніпроОДА допомагає бійцям адаптуватися до мирного життя. Хлопці проходять реабілітацію не тільки в санаторіях, а й під час освітніх курсів, спортивних змагань, пісенних фестів. Тепер для бійців та волонтерів провели перший в Україні різдвяний бал «Мужність та грація». З такою ініціативою виступили самі бійці – ми її підтримали. Продовжимо цю добру традицію. Танцювальний конкурс може перерости у щорічний фестиваль», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Ми спочатку планували провести звичайний танцювальний конкурс. Але життя внесло свої корективи, і він перетворився на різдвяний бал. Ви бачите щасливі й усміхнені обличчя. Усі, хто прийшов сюди, отримали море позитива і запам’ятають цей бал надовго», – розказала координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.


Геть комплекси та стереотипи – танцюють всі!


Кружляли 25 пар.


В атмосферу мужності та грації поринули Сергій і Тетяна Отчич.
«Ми давно хотіли займатися танцями. Завдяки проекту ДніпроОДА мрії стали реальністю. Понад двох місяців розучували вальс, полонез і танго. Проектом задоволені», – ділиться враженнями учасник АТО.
«Найскладнішим видалося танго, яке мені хотілося спробувати найбільше. Це танець з характером», – посміхається дружина Тетяна.


Бал – місце відпочинку та спілкування.


Відкрив бальну програму польський полонез. Його ще називають святкова урочиста хода.


Сергій Білецький – учасник АТО, Єлизавета Аршавська – донька командира взводу. Пара познайомилася на літній спартакіаді, організованій ДніпроОДА. Тепер разом на балу. Це їхній перший танець.
«Хвилюємося, для нас це вперше», – зізнається Єлизавета.
«Для мене це справжнє випробуванням, адже я ніколи не танцював, – каже Сергій. – Для мене війна була простішою, ніж вальс».


Романтизм, витонченість та чарівність віденського вальсу. АТОшники та волонтери відзначають його легкість – як у навчанні, так і у виконанні. Кажуть, цей танець нагадує пурхання метеликів.


Основний крок вальсу – приставний. Всі рухи виконуються плавно та легко.


За цією легкістю – 2,5 місяці наполегливих тренувань. Якщо докласти зусиль і додати напористість, то все обов’язково вийде.


Танго хвилює серця своєю експресивністю і пристрасністю. У танці можна показати почуття, не вимовляючи жодного слова.


На всіх гостей балу чекали концерт, конкурси та танцювальні гостинні.


Майстер-клас – від керівника клубу історичного танцю «Відлуння» Марини Первої. «Щоб перенестися у світ історичних танків, ми підготували декілька танців. Вони будуть із зміною партнерів. Протягом танцю кожна людина зможе змінвати партнерів декілька разів», – каже танцівниця.


Усі учасники змагалися за звання кращої танцювальної пари.


Найкращою парою визнана родина Гурінових. Олексій та Юлія не пропустили жодної репетиції.
«Я танцювала вальс багато років тому, ще на випускному вечорі. Тепер пригадала рухи, – посміхається Юлія Гурінова. – Полонез – танець непростий, але нашій парі він дався легко. Свято яскраве, атмосфера неперевершена».


Приз глядацьких симпатій – у родини Аршавських.


Розважальна танцювальна програма – від творчих колективів КСК «Шинник» .
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: