ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас», інформує про відкрите обговорення проектів рішень НКРЕКП
16.01
10:23
Написати листаВерсія для друку

ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас», інформує про відкрите обговорення проектів рішень НКРЕКП


На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас» повідомляє про проведення відкритих обговорень проекту постанови НКРЕКП
«Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання на 2018 рік.
та «Про схвалення Інвестиційної програми Державного міжрайонного підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Дніпро-Західний Донбас» на 2018 рік»

Згідно проекту Постанови НКРЕКП тарифи на централізоване водопостачання пропонуються на рівні :
Централізоване водопостачання:
-споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 7,96 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);
-споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 13,10 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

Проекти постанов з додатками розміщенні на сайті НКРЕКП:
«Про схвалення Інвестиційної програми Державного міжрайонного підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Дніпро-Західний Донбас» на 2018 рік» від 05 січня 2018р.
«Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання на 2018 рік від 09 січня 2018р.

Відкрите обговорення вищезазначених проектів постанов НКРЕКП буде проводитись 08.02.2018 року об 11 год. в приміщенні ДМПВКГ «Дніпро-Західний Донбас»: за адресою вул. Дніпровська,28, с. Воронове, Синельниківський район, Дніпропетровська область, 52551.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються на протязі 20 календарних днів з моменту їх опублікування у письмовому та/або електронному вигляді:

- щодо Постанови НКРЕКП про встановлення тарифів на централізоване водопостачання за адресою: ДМПВКГ «Дніпро-Західний Донбас»: вул. Дніпровська,28, с. Воронове, Синельниківський район, Дніпропетровська область, 52551, e-mail: vodadzd@ukr.net;

- щодо Постанови НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг вул. Смоленська, 19, м. Київ, 03057 e-mail: investvoda@gmail.com.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення щодо Постанови НКРЕКП про встановлення тарифів на централізоване водопостачання приймаються до 05 лютого 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Управління Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Дніпропетровській області, 49000, м. Дніпро, вул. Московська,17а; e-mail: energo.dp@newline.net.ua та vodadzd@ukr.net ;

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішень щодо Постанови НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми приймаються до 07 лютого 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою:
Управління Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у Дніпропетровській області, вул. Володимира Мономаха, 17 А, м. Дніпро,49000, e-mail: energo.dp@newline.net.ua , а копії на investvoda@gmail.com, dmpvkgdzd@gmail.comЗ повагою Адміністрація ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас»

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: