У ДніпроОДА презентували альманах «Заради них»
28.12
11:30
Написати листаВерсія для друку
Близько трьох десятків зворушливих історій АТОвців та їхніх рідних. Незабутні замальовки з життя, закарбовані у майже сотні світлин та зібрані в одному альманаху. Видання, що тільки-но вийшло друком, презентували у ДніпроОДА.

«Цьогоріч організували декілька фотосесій за участю АТОвців та їхніх родин. Кожного разу презентували тематичні виставки. Ідея видати альманах виникла спонтанно – вирішили об’єднати в одній книзі всі історії. Їх зібрали близько 30-ти. Формат саме періодичного видання був обраний недаремно. Наступного року плануємо продовжити проект», – зазначила координатор Центру допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Альманах об’єднав п’ять частин великого фотопроекту ДніпроОДА – «Заради них». Відкриває книгу розділ «Ветеран – ветерану», до якого приєдналися АТОвці та ветерани Другої світової. В інших – бійці зображені разом із родинами. Завершує книгу зворушлива частина – «Перерваний політ» – сімейні портрети на чорному тлі, яке символізує втрату, та білому – воно означає надію.

На одній із таких світлин – родина Тетяни Ткач. Жінка втратила на війні сина.

«Все, що у нас залишилось, – лише пам’ять про Андрія. Тому для всіх нас було дуже важливо взяти участь у цьому фотопроекті», – поділилася Тетяна.

Ідея, що пронизує всі світлини, – закарбувати на фото тих, заради кого хлопці поклали власне здоров’я, а дехто – й життя. Найрідніших.

«Мій батько воював і загинув заради нашого майбутнього. Він був дуже добрим, дуже сміливим і я пишаюся ним!», – сказав Максим Губа.

Зі світлин на нас споглядають мужні й нескорені українські воїни. Але на кожній сторінці вони – різні. Ми бачимо хлопців і турботливими батьками, і люблячими синами, і вірними чоловіками.

«Всі хлопці – яскраві особистості. Мені дуже цікаво було працювати з ними та їхніми чудовими родинами. На знімальному майданчику завжди панувала атмосфера тепла, любові та взаєморозуміння», – зазначив фотограф, автор світлин Ігор Співак.

Дві яскраві світлини розповідають про родину Бараненків. АТОвець Сергій – разом із батьком Іваном Олександровичем. На війні хлопець знайшов вірного друга. Пес на прізвисько Альфа потрапив у батальйон маленьким цуценям. Сергій опікувався ним, а чотирилапе створіння віддячувало йому і побратимам – завжди відчувало наближення обстрілу та попереджало бійців про небезпеку.

«Ми з хлопцями дуже задоволені тим, що взяли участь у фотопроекті. Це пам’ять. Нехай наступні покоління з цих світлин дізнаються про справжніх Героїв», – розповів АТОвець Ігор Сулім.

На презентацію прийшли АТОвці разом із близькими – загалом п’ять родин. У подарунок альманах отримають усі учасники фотопроекту.


У ДніпроОДА презентували альманах «Заради них»


Книга об’єднала п’ять частин великого фотопроекту ДніпроОДА


Відкриває альманах розділ «Ветеран – ветерану»


На інших сторінках ми бачимо хлопців турботливими батьками,..


..люблячими синами,..


..вірними чоловіками


АТОвець Ігор Суліма взяв участь у двох фотосесіях –..


..із ветеранами..


..та коханою дружиною


Завершує книгу зворушлива частина – «Перерваний політ»


На одній із таких світлин – родина Тетяни Ткач


«Все, що у нас залишилось, – лише пам’ять про мого сина Андрія. Тому для всіх нас було дуже важливо взяти участь у цьому фотопроекті», – Тетяна Ткач


Ідея, що пронизує всі світлини, – закарбувати на фото тих, заради кого хлопці поклали власне здоров’я, а дехто – й життя


«Мій батько воював і загинув заради нашого майбутнього. Він був дуже добрим, дуже сміливим і я пишаюся ним!», – сказав Максим Губа


Наталія Шуліка: «Ідея видати альманах виникла спонтанно – вирішили об’єднати в одній книзі всі історії. Їх зібрали близько 30-ти»


Наступного року фотопроект від ДніпроОДА планують продовжити
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: