На 11 дорогах Дніпропетровщини розпочався капремонт – Валентин Резніченко
13.04
12:30
Написати листаВерсія для друку
На Дніпропетровщині розпочався капітальний ремонт комунальних доріг – роботи ведуться вже на 11 автошляхах. У планах на цей рік – оновити близько 160 доріг області, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Цього року коштом обласного бюджету плануємо відремонтувати близько 160 доріг. У пріоритеті – соціально важливі вулиці з дитсадками, лікарнями та школами, – зазначив Валентин Резніченко. – Нині на 11 автошляхах ремонтні роботи вже стартували. Дорожнє покриття оновлюють у трьох містах та п’яти районах області».

У селі Військове, зокрема, укладають новий асфальт по вул. Дніпровській.

«Живу у селі сорок років. На моїй пам’яті цю дорогу ремонтують вперше, – розповіла сільський голова Військової сільської ради Олена Плахота. – Автошлях дуже важливий, тому що маємо одну «швидку» на два села. І щоб доїхати до пацієнтів Микільська, медики з Військового користуються об’їзною дорогою, а це 20 кілометрів. Відремонтована дорога зменшить відстань у десять разів».

Завершити ремонт дорожники планують за місяць.

«Капітально ремонтуємо 6 тисяч квадратних метрів дорожнього покриття. Завершити роботи плануємо за місяць. Даємо гарантію на п’ять років, але впевнені, що цей асфальт прослужить значно довше», – наголосив представник генпідрядника Геннадій Осадчук.

Загалом за останні два роки команда Валентина Резніченка відремонтувала на Дніпропетровщині понад 300 комунальних доріг.На цій вулиці у селі Військове вперше укладають асфальт.


Дорожники знімають стару основу.


Довжина дороги - 6 тисяч квадратних метрів.


Завершити роботи будівельники планують за місяць.


Цьогоріч в області відремонтують 160 комунальних доріг.


Дорожнє покриття оновлюють капітально.АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: