Франція розширить економічну співпрацю з Дніпропетровщиною
11.03
13:30
Написати листаВерсія для друку
Французькі бізнесмени прагнуть розвивати економічну співпрацю з Дніпропетровщиною. Йдеться про відкриття в області нових підприємств та розширення вже існуючих. Щоб дізнатися про соціально-політичну ситуацію в регіоні та інвестиційний клімат, в ОГА завітала Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон. Разом з нею – представники десятка іноземних підприємств. Очільник області Валентин Резніченко запевнив: Дніпропетровщина – надійний партнер. Та гарантував прозорі умови ведення бізнесу.

«Сьогодні з закордонними партнерами обговорюємо не лише гуманітарну допомогу постраждалим в АТО. Працюємо над розширенням економічної співпраці. Дніпропетровщина - привабливий для інвесторів регіон. Тут для своєї справи знайде місце кожен, хто хоче розвиватися. Ми не втручаємося в процес ведення бізнесу, а лише допомагаємо у разі виникнення адміністративних проблем. Для цього при ОДА створено спеціальний Інвестцентр», - зазначив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Франція – важливий економічний партнер для Дніпропетровщини. Нині інвестори розглядають можливість розширення співпраці з областю.

«Зі мною на зустріч прийшли французькі підприємці. Одні вже працюють на Дніпропетровщині, інші – думають інвестувати сюди. З очільником області ми обговорили торгово-економічні зв’язки. Сподіваюся, що цей візит допоможе нам розширити співпрацю», - сказала Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон.Разом з Послом Франції до Дніпропетровської ОДА прийшли представники десятка іноземних підприємств.


Валентин Резніченко: "Ми не втручаємося в процес ведення бізнесу, а лише допомагаємо у разі виникнення адміністративних проблем".


Ізабель Дюмон: "Сподіваюся, що цей візит допоможе нам розширити співпрацю".
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: