№ Р-581/0/3-15 від 29 вересня 2015 року "Про умови конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку “Павлоград”
29.09
09:46
Написати листаВерсія для друкуДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови обласної державної адміністрації
від 29 вересня 2015 року № Р-581/0/3-15

Про умови конкурсу з вибору
керуючої компанії індустріального
парку “Павлоград”

Керуючись законами України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про індустріальні парки”, розпорядженням голови облдержадміністрації від 05 лютого 2015 року № Р-46/0/3-15 “Про створення індустріального парку “Павлоград”, з метою організації і проведення на конкурентних засадах відкритого конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку “Павлоград”:

1. Затвердити Положення про умови конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку “Павлоград” та Порядок роботи конкурсної комісії з вибору керуючої компанії індустріального парку “Павлоград”, що додаються.

2. Створити конкурсну комісію з вибору керуючої компанії індустріального парку “Павлоград” та затвердити її склад (додається).

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент економічного розвитку облдержадміністрації, контроль – на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.


Голова облдержадміністрації ____________В.М.РЕЗНІЧЕНКО
ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТИ___________________________________________

(See attached file: Р-581 з додатком.doc)


АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: