Дніпропетровщина бере шефство над військовими частинами
09.03
10:30
Написати листаВерсія для друку
Військові частини забезпечуватимуть харчами, будівельними матеріалами, паливом на шефських засадах. Відповідний Указ підписав Президент України. У Дніпропетровській області 17 підшефних частин. За п’ять з них відповідатиме облдержадміністрація. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської ОДА.

«Підтримка захисників України для Дніпропетровщини справа не нова. З перших днів АТО наші хлопці одними з перших стали на захист країни, і ми допомагали їм всім необхідним. Дніпропетровщина першою збудувала фортифікації на сході України. Наші лікарні приймали всіх поранених з Донбасу. Відтепер, коли підписано Указ Президентом України про шефство над військовими частинами, ми продовжимо цю роботу. До усталених традицій долучаються керівництво міст і районів», – підкреслила начальник управління Ірина Федорчук.

Частинам допомагатимуть нагальним – продовольством, паливом, цеглою, склом, цементом. Зокрема, будівельні матеріали підуть на утеплення стін, ремонт дахів і приміщень казарм. Бійцям надаватимуть правову й медичну підтримку, вирішуватимуть соціально-побутові проблеми. Також до армійців приїздитимуть з концертними програмами творчі колективи області, бійці відвідуватимуть театри й музеї. Для школярів у військових частинах проходитимуть уроки мужності.

На Дніпропетровщині – 17 підшефних частин. 12 з них – у складі Збройних Сил України, п’ять – у Національній гвардії. За облдержадміністрацією закріплені 25-а окрема повітрянодесантна бригада, 93-я окрема механізована бригада, 1-й полк охорони особливо важливих державних об’єктів, 16-й полк охорони громадського порядку та 14-й окремий батальйон конвоювання засуджених.Дніпропетровщина бере шефство над військовими частинами
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: