Новини четверга: що зроблено на Дніпропетровщині
18.05
16:00
Написати листаВерсія для друку
У Павлограді ремонтують одну з центральних вулиць, у Слобожанському зводять спорткомплекс, а у Царичанці реконструюють будинок під житло. Топ-5 подій четверга.
  · Завершився капітальний ремонт вулиці Північна у селищі Новогніде Синельниківського району. Ремонтники поклали понад 4 тисячі квадратних метрів нового асфальту.
  · У селищі Слобожанське Дніпровського району продовжують зводити спорткомплекс. У триповерховій будівлі буде великий зал для проведення змагань, кімнати для занять фітнесом, гімнастикою, шейпінгом, йогою, «тренажерка», кав’ярня, сауна, масажні кабінети, сучасні душові та роздягальні. На сьогодні роботи виконані майже на 40 %.
  · У селищі Царичанка під житло реконструюють стару аптеку. Тут вже виконали більшу половину робіт: зробили перепланування, укріпили стіни, замінили вікна та підлогу. Зараз до будинку підводять основні комунікації – світло, воду, газ.
  · Завершується капітальний ремонт вулиці Єдності в Марганці. Це одна з центральних вулиць міста, яку не оновлювали ще з радянських часів. Дорожники вже уклали новий асфальт на проїжджій частині, зробили бордюри, зараз працюють над тротуарами. Закінчити роботи планують за тиждень.

   · У селі Голубівка Новомосковського району продовжують реконструкцію дитячого садочка. Вже відремонтували покрівлю, виконали внутрішні роботи, нині оновлюють фасад. Після реконструкції кількість місць в садочку збільшиться вдвічі – його зможуть відвідувати 220 дітей.

  АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
  АРХІВ НОВИН
  Погода
  Погода уКиєві
  Погода уДніпрі
  Погода уКривому Розі
  Погода уЗапоріжжі
  Погода вОдесі

  вологість:

  тиск:

  вітер:

  вологість:

  тиск:

  вітер:

  вологість:

  тиск:

  вітер:

  вологість:

  тиск:

  вітер:

  вологість:

  тиск:

  вітер: