ДніпроОДА зацікавлена у розбудові сучасної транспортної інфраструктури регіону
17.07
10:30
Написати листаВерсія для друку
Влада Дніпропетровщини зацікавлена розвивати в області сучасну європейську транспортну інфраструктуру. Серед пріоритетів – відновлення річкового транспорту, побудова окружної дороги, південного з’їзду з моста та злітно-посадкової смуги аеропорту. Транспортні проекти регіону під євроінвестиції обговорювали на круглому столі у Дніпропетровській ОДА.

«Наша область стала третім регіоном, який має підготувати три пріоритетні проекти розвитку транспортної системи регіону. Кожний мешканець Дніпропетровщини хоче жити в європейській державі. Зробити перевезення пасажирів більш комфортними й безпечними – один із пріоритетів національної транспортної стратегії-2030, яку ми зараз обговорюємо разом із європейськими експертами», – зазначив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.

Акцент у дискусії зробили на дорогах та річковому транспорті. Автошляхи та залізниця регіону давно потерпають від перевантаження, тож тонни зерна і руди планують у майбутньому перевозити рікою.

«Наблизити український транспорт до євростандартів – наше стратегічне завдання. Вантажні перевезення повинні стати більш прибутковими й екологічними. В Європі найдешевшим і найчистішим для навколишнього середовища традиційно вважається водний транспорт. Тож плануємо активно розвивати саме цю галузь і розраховуємо на допомогу європейських інвесторів», – підкреслив заступник Міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Віктор Довгань.

Гідні інвестиції дозволять відновити водний транспорт у середньостроковій перспективі, додав Віктор Довгань. Почнуть із ремонту шлюзів та поглиблення дна Дніпра.
Підготовка проекту національної транспортної стратегії-2030 фінансується Євросоюзом.


У ДніпроОДА на круглому столі обговорювали транспортні проекти регіону


Заступник Міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Віктор Довгань: "Наблизити український транспорт до євростандартів – наше стратегічне завдання"


Акцент у дискусії зробили на дорогах та річковому транспорті


Заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко: "Наша область має підготувати три пріоритетні проекти розвитку транспортної системи регіону"

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: