Цьогоріч на реабілітацію до Литви відправили вже 22 бійця АТО, - Валентин Резніченко
04.10
16:30
Написати листаВерсія для друку
Сьогодні ще два атошника відправилися на реабілітацію до Литви. Протягом 24 днів чоловіки відновлюватимуть здоров’я у друскінінкайському госпіталі. З початку АТО там вже допомогли 120 бійцям Дніпропетровської області.

«З початку АТО реабілітацію у Литві пройшли вже 120 бійців області, 20 з них побували там цьогоріч, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Нині відправляємо туди ще двох учасників АТО, а вже у листопаді у країні Північної Європи поправлятимуть здоров’я ще четверо наших бійців».

Реабілітацію у Литві проходять бійці, які отримали важкі поранення у боях. Протягом 24 днів вони відновлюють здоров’я у госпіталі міста Друскінінкай. Це старовинний литовський курорт, який спеціалізується на лікуванні травм опорно-рухового апарату. Він славиться також чистим повітрям, цілющими грязями та мінеральними водами.

44-річний Микола Бакаєв рушає до Литви, щоб вилікувати ногу. Чоловік отримав травму ще у 2014-му, майже півтори роки провів у лікарнях.

«До АТО пішов добровольцем, служив у 17-й танковій бригаді. Захищати Україну довелося не довго – вже за місяць я отримав важкий перелом стегна. Нога й досі болить. Впевнений, після лікування в Литві стане краще», – сказав Микола Бакаєв.

До Литви летить і 31-річний Євген Зибін. Він також служив у 17-й танковій бригаді. Був поранений у 2014-му при виході з Дебальцево. Через травму передпліччя чоловік й досі не може рухати рукою. Декілька операцій не допомогли.

«Хочу скоріше повернутися на службу. Сподіваюсь, мені це вдасться. Мій товариш вже побував на реабілітації у Литві. Він ледь пересувався на милицях, а нині вже служить у спецпідрозділі», – сказав Євген Зибін.

У гості до Литви бійці рушають не з порожніми руками. Везуть с собою книжки та диск «Пісні, народжені в АТО». Останній записали одразу після фестивалю атошних пісень, який у травні 2016-го організувала Дніпропетровська ОДА разом з обласною асоціацією воїнів АТО.

Реабілітація бійців АТО у Литві стала можливою завдяки домовленостям Дніпропетровської ОДА з Почесним консульством Литовської Республіки у Дніпрі.


Микола Бакаєв чекає на літак.


Разом із побратимом Євгеном Зибіним він рушає до Литви.


До європейської країни відправляються не з порожніми руками.


Реабілітація у закордонному госпіталі триватиме 24 дні.


На Батьківщині чоловіків чекають здоровими та щасливими.

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: