Центр надання адмінпослуг Кам’янського приєднався до Всеукраїнської асоціації ЦНАПів
19.10
09:30
Написати листаВерсія для друку
Команда Всеукраїнської асоціації ЦНАПів розширилася. До неї вперше приєднався Центр надання адмінпослуг Дніпропетровщини – Кам’янський. Обидві сторони підписали меморандум про партнерство, повідомила начальник управління з питань розвитку адмінпослуг ДніпроОДА Олена Лічманенко.

«Це справді історична подія. ЦНАП Кам’янського – інноваційний не тільки у Дніпропетровській області, а й в усій Україні. Проекти, які започатковані тут, унікальні. Вони довели свою актуальність і мають тиражуватися на всю країну. Сподіваємося, партнерство із Всеукраїнською асоціацією ЦНАПів цьому сприятиме», – наголосила Олена Лічманенко.

Укладання меморандуму передбачає поліпшення якості сервісів, обмін досвідом, залучення кращих міжнародних практик, підвищення кваліфікації персоналу, участь у реформуванні системи надання адмінпослуг.

«Здобутки Кам’янського ЦНАПу відомі на всю Україну. Недарма його нещодавно відзначили на національному рівні. Партнерська угода – ще один крок до подальшого розвитку. Сподіваємося на плідну співпрацю і з іншими ЦНАПами Дніпропетровщини», – зауважив директор Всеукраїнської асоціації ЦНАПів Андрій Дергун.

Сьогодні Центри надання адмінпослуг та їхні філії працюють у 22 районах, 23 містах, дев’яти об’єднаних громадах та двох селах області.

Всеукраїнська асоціація ЦНАПів була створена на початку 2016-го. До неї входять Центри надання адмінпослуг Львова, Івано-Франківська, Луцька, Рівного, Києва, Вінниці, Сум, Харкова, Кременчука, Одеси.


«Проекти, які започатковані в ЦНАПі Кам’янського, унікальні. Вони довели свою актуальність і мають тиражуватися на всю країну. Сподіваємося, партнерство із Всеукраїнською асоціацією ЦНАПів цьому сприятиме», – наголосила Олена Лічманенко.


Угоду скріпили підписами.


«Партнерська угода – ще один крок до подальшого розвитку. Сподіваємося на плідну співпрацю і з іншими ЦНАПами Дніпропетровщини», – зауважив Андрій Дергун.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: