У Дніпрі відкрили Українсько-Бразильський центр
02.08
13:30
Написати листаВерсія для друку
В університеті Митної справи та фінансів Дніпра відкрили Українсько-Бразильський центр. Структура має працювати на поглиблення взаємовигідних відносин, насамперед, між бізнесменами двох держав, повідомив радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин.

«Команда Валентина Резніченка приділяє велику увагу міжнародній співпраці та розвитку взаємовигідного партнерства нашого регіону з іншими країнами. Відкриття Українсько-бразильського центру саме в університеті Митної справи та фінансів дасть можливість більше інформувати обидві сторони про ринкові правила гри в наших країнах. Нам дуже цікавий бразильський ринок», - розповів Віталій Литвин.

Надзвичайний і Повноважний посол Бразилії в Україні та Молдові Освалдо Біато Жуніор на відкритті центру відзначив важливість для його держави співпраці з Україною.

«Україна нам не чужа, у нас третя в світі за розмірами українська діаспора після США та Канади. Це мій перший візит на Дніпропетровщину, краса і потенціал Дніпра вражають. У нашого співробітництва великі можливості», - зазначив Освалдо Біато Жуніор.

Крім економічного співробітництва, в Українсько-Бразильському центрі планують організувати мовні та культурні курси, аби українські студенти глибше пізнавали традиції заокеанської держави. В області та університеті також планують впровадити практику обміну студентами і розробити спільні з бразильцями освітні програми.


У Дніпрі відкрили Українсько-Бразильський центр


"Команда Валентина Резніченка приділяє велику увагу міжнародній співпраці та розвитку взаємовигідного партнерства нашого регіону з іншими країнами", - Віталій Литвин


Співпраця між двома державами надзвичайно важлива


"Краса і потенціал Дніпра вражають. У нашого співробітництва великі можливості", - Освалдо Біато Жуніор


Крім економічної співпраці буде й культурна


Центр працюватиме в університеті Митної справи та фінансів

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: