На Дніпропетровщині пройде День діагностики меланоми: на медогляд запрошують дітей та дорослих
11.04
17:30
Написати листаВерсія для друку
Помітили, що родимка збільшилася чи її краї стали нечіткими – зверніться до лікаря. Це можуть бути перші симптоми меланоми – захворювання, що викликає рак. Швидко та без направлення від лікаря пройти медогляд можна з 13 по 19 квітня. Про це повідомили в Обласному центрі здоров’я.

13 квітня на Дніпропетровщині пройдуть акції з виявлення меланоми. Обстежитися можна буде швидко та без направлення від лікаря. Результати - в той же день.

«Меланома – пухлина шкіри, яка може призвести до раку. Особливу увагу треба приділити дітям. Батьки мають стежити за змінами на шкірі малечі. Якщо виявили підозрілі новоутворення – проконсультуйтеся з лікарем», - сказав директор Обласного центру здоров’я Юрій Корягін.

Швидко обстежити дитину можна 13 квітня в обласній дитячій лікарні. Адреса: вулиця Космічна, 13. Працюватимуть фахівці з 9.00 до 15.00. Обстеження безкоштовне.

«Попіклуватися про своє здоров’я мають і дорослі. Якщо ви помітили якісь незвичайні новоутворення, що швидко збільшуються у розмірах, змінюють свій колір – зверніться до лікаря. Виявлення недугу на ранніх стадіях може вберегти життя», - наголошують спеціалісти .

Дорослі можуть звернутися до своїх сімейних лікарів. Можна приходити й до шкірно-венерологічних та онкологічних закладів. В області такі працюють у Дніпрі: вул. Космічна, 21 та вул. Байкальська, 9а. У Кривому Розі: вул. Дніпровське шосе, 41. У Кам’янському: проспект Аношкіна, 72. Огляд також безкоштовний.


На Дніпропетровщині пройде День діагностики меланоми: на медогляд запрошують дітей та дорослихАКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: