Лікарня ім. І.Мечникова втретє отримала гуманітарну допомогу з Франції – Валентин Резніченко
11.07
14:30
Написати листаВерсія для друку
Сучасне реанімаційне обладнання та півсотні багатофункціональних ліжок передали з Франції для обласної лікарні ім. Мечникова у Дніпрі. Загалом лікарні Дніпропетровщини отримали вже два десятки партій такої гуманітарної допомоги, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«ДніпроОДА організувала вже 20 гуманітарних поставок від асоціації медичної та благодійної допомоги «Україна-Франція». По кілька вантажів передали провідним медичним закладам Дніпра, а близько десяти партій – в область. Допомогу отримують лікарні, які приймають поранених і переселенців із зони АТО. Це сучасне медичне обладнання та матеріали приблизно на 6,5 мільйона гривень», – зазначив Валентин Резніченко.

У цій партії гумдопомоги обласна лікарня ім.Мечникова отримала апарат штучної вентиляції легенів, два інкубатори для немовлят, автоматизовані системи для ін'єкцій та ліжка із матрацами для профілактики пролежнів. Із Франції передали й три наркозно-дихальних апарати та мікроскоп для операцій.

«До нас із зони АТО доставляють найважчих поранених. Тож відчуваємо постійну необхідність у сучасному операційному та реанімаційному обладнанні. Сьогодні нам привезли апарат для магнітно-резонансної терапії, який нарешті дозволить вивчати параметри здоров’я хворого навіть у непритомному стані», – розповів головний лікар закладу Сергій Риженко.

Гуманітарні поставки організовують за заявками самих лікарень, які ДніпроОДА передає французьким партнерам, зазначив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

«Ми намагаємося враховувати потреби медиків у тому чи іншому обладнанні. Цього разу для лікарні ім Мечникова зробили акцент на устаткуванні для реанімації», – додав Юрій Голик.

Команда Валентина Резніченка співпрацює з французькими благодійниками другий рік поспіль. Поставки медичного обладнання стали можливими завдяки волонтерці Діані Дольс, яка переїхала до Франції з Дніпра і наразі допомагає своїй Батьківщині.


Лікарня ім. Мечникова втретє отримала гуманітарну допомогу з Франції


Радник голови ДніпроОДА Юрій Голик: «Поставки медобладнання налагоджені завдяки проекту ДніпроОДА «Україна-Франція». Цього разу зробили акцент на устаткуванні для реанімації»


Привезли півсотні багатофункціональних ліжок із матрацами для профілактики пролежнів, апарат штучної вентиляції легенів для МРТ,..


інкубатори для немовлят,..


автоматизовані системи для ін'єкцій


Головний лікар Сергій Риженко: «Наші лікарі відчувають постійну необхідність у сучасному операційному та реанімаційному обладнанні»


Загалом лікарні Дніпропетровщини отримали вже два десятки партій гуманітарної допомоги від асоціації «Україна-Франція»
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: