Дніпрян запрошують на безкоштовні курси англійської
16.03
13:00
Написати листаВерсія для друку
    Бажаєте вивчати англійську? У Дніпрі отримати нові знання можна безкоштовно. 10-ти тижневі курси з іноземної проходитимуть в обласній універсальній науковій бібліотеці. Щоб приєднатися, необхідно лише оформити читацький квиток, повідомляють в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА.
Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека запрошує мешканців Дніпра на курси англійської. Вони стартують на початку травня цього року.

«Експрес-курс буде складатися з 10 лекцій. Вони проходитимуть раз на тиждень по 2 години. Вік учасників та рівень володіння мовою – не має значення. Ми запрошуємо усіх, хто прагне вивчати та вдосконалювати англійську», – зазначила зав.відділом інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» обласної універсальної наукової бібліотеки у Дніпрі Світлана Усенко.

Тим, хто раніше не вивчав англійську, запропонують програму «Базовий курс для початківців» – «Basic English 5». Учасники курсу почнуть з алфавіту, транскрипції та базових правил читання. Заняття проходитимуть щочетверга. Початок о 16:00.

Для тих, хто бажає підвищити рівень знань, підійде експрес-курс «Активуй англійську!» – «Activate English 5.5.». Він проходитиме щовівторка. Початок о 16:00. Акцент – на розмовній англійській.

Курс «Кіноклуб по середах» – «Wednesday Movie Club» зацікавить відвідувачів з середнім рівнем англійської. Їм запропонують перегляд фільму іноземною з подальшим обговоренням. Заняття – кожної середи. Початок о 14:00.

Перші заняття – вже у травні. Записатися ще є час.

Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека знаходиться за адресою: м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 18, 2 поверх (кімната 19). Звертатися за телефоном: (0562) 39-28-27.


Дніпрян запрошують на безкоштовні курси англійської


АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: