Про якість повітря можна буде дізнатися з мобільного
10.03
13:30
Написати листаВерсія для друку
Хочете знати про якість повітря? Тоді вам на спеціальний екологічний сайт Дніпропетровської ОДА, його допомагають створювати IT-волонтери. Наразі готується нова версія порталу, яку можна буде завантажити як мобільний додаток. У зручному форматі – інформація про стан навколишнього середовища та підприємства, які впливають на повітря. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Екологічний сайт eco.dp.gov.ua – проект Стратегічній сесії області. На ньому можна дізнатися про якість повітря в регіоні. На карті порталу позначені 25 найбільших промислових підприємств регіону та інформація про їхні викиди. Вона надходить з постів екологічного спостереження. Уже майже готова нова версія порталу, яка дозволить розширити список підприємств до 250. За екологічною безпекою можна буде спостерігати й з мобільного. Мобільну версію запускаємо цієї весни», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Про стан атмосферного повітря та підприємства, що на нього впливають, кожен зможе дізнатися в будь-якій точці області. Крім того, у зручному форматі – інформація про найближчі екологічно чисті місця відпочинку. Зокрема, ставки, заповідники, турбази.

Дніпропетровщина активно переводить в електронний формат найпопулярніші адмінпослуги. Екологічна сфера – не виняток. Відтепер подати онлайн можна декларацію про відходи. Ця послуга стане в нагоді 23 тисячам підприємств області.

Незабаром в області в електронний формат переведуть дозвіл на відходи. Інновація полегшить життя майже 3 тисячам представників великого бізнесу регіону. За спрощеною системою можна буде отримувати й дозвільні документи на спецводокористування та викиди забруднюючих речовин.


АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: