Валентин Резніченко – перший у рейтингу керівників регіонів України
24.12
12:20
Написати листаВерсія для друку
У рейтингу керівників обласних державних адміністрацій перше місце посів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. Про це оголосили на розширеному засіданні Кабміну, підвівши підсумки моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів.

Зміна моделі управління ОДА, волонтери в держструктурах, Центр інновацій та реформ, з десяток нових електронних проектів, перші в Україні об'єднані громади і перший затверджений в країні бюджет на 2016 рік. Це лише неповний список досягнень Дніпропетровщини, якими поділився Валентин Резніченко на розширеному засіданні Кабміну.

«Ми знайшли свою формулу ефективності. Основний принцип нашої роботи: є завдання, знаходимо рішення. Сьогодні ми маємо величезний досвід в реалізації різних проектів і готові ділитися ним з усією країною», - сказав Валентин Резніченко.

У кадровій політиці Валентин Резніченко зробив ставку не на кількість, а на якість. Понад 650 чиновників ОДА та РДА скорочені, усунені дублюючі функції та неефективні співробітники. До проектного менеджменту залучені громадські активісти. З 12 радників губернатора, 9 – волонтери.

На Дніпропетровщині створено центр інновацій та реформ – iDnipro. У 2015 році Центр разом з волонтерами реалізував більше 20 інноваційних проектів. На платформі iGov в електронний вигляд переведено 155 адмінпослуг. Більше 250 структур при ОДА перейшли на ProZorro. Разом з волонтерами реалізуються проекти з контролю роботи транспорту, будівництва і ремонту доріг. Серед інновацій також електронні підписи, екологічний онлайн-моніторинг, платформа е-контакт, мобільний додаток до губернаторської «гарячої лінії» та ін.

Дніпропетровщина в цьому році перевиконала плановий бюджету більш ніж на 2 млрд. грн. Це результат бюджетної децентралізації, яку проводить Президент України Петро Порошенко. За словами керівника області, додаткові кошти дозволили цьогоріч в 5 разів збільшити витрати на соціальну сферу, в 4 рази - на ремонт доріг і в 1,5 рази - на реконструкцію житлово-комунального господарства.

Додаткові кошти - це відремонтовані школи, лікарні, дороги, ліфти і дахи, нові дитячі садочки та центри розвитку. Цьогоріч розпочато реконструкцію 169 інфраструктурних об'єктів.

Темпи зростання доходів промислового виробництва перевищують всеукраїнські вдвічі. Область утримує 1-е місце з реалізації промпродукції - близько 172 млрд. грн. І перше місце з експорту - понад 5 млрд. дол. Введено режим максимального сприяння бізнесу. При ОДА відкриті Інвестиційний центр, Центр грантрайтингу. Загальний обсяг іноземних інвестицій в регіон на сьогодні - більше 7 млрд. дол.

«Уряд прийняв рішення про присвоєння рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів, щоб було зрозуміло, хто якісно і ефективно працює в тій чи іншій області, а хто просто так демонструє свою присутність в кріслі голови місцевої адміністрації», - зазначив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк .

У рейтингу керівників обласних державних адміністрацій перше місце зайняв голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. Його нагородили почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: