94 відсотки учнів Дніпропетровщини забезпечені харчуванням у школі
01.02
16:30
Написати листаВерсія для друку
На Дніпропетровщині працюють 867 шкільних їдалень. Вони забезпечують гарячим харчуванням близько 250 тисяч дітей – 80% учнів області. Загалом харчуванням у школах забезпечені 94% учнів. Про це під час наради з представниками громад повідомив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

«Всі учні Дніпропетровської області мають повноцінно харчуватися у школах. Адже йдеться про здоров'я дітей не лише сьогодні, а й у майбутньому. Якісна організація харчування дітей – прямий обов’язок влади на місцях», - наголосив Олег Кужман.

Він додав, що продаж сухих сніданків, чіпсів, сухариків, газованих напоїв та цукерок у школах – суворо заборонений.

«Наша громада об’єдналася минулого року. Перше питання, яке ми розв’язували – харчування дітей в школі. На той момент для учнів готували лише другі страви. Нині громада виділила кошти на повноцінне меню. У раціон школярів обов’язково входить риба, м’ясо, хліб, молочні продукти та овочі. Фахівці – кулінари навчального закладу готують різноманітні та смачні страви», - розповів голова Софіївської територіальної громади Петро Сегедій.

На Дніпропетровщині 910 шкіл, у яких навчаються понад 300 тисяч дітей.


У ДніпроОДА відбулася нарада з організації харчування учнів у навчальних закладах області


Нарада - планова


Посадовцям нагадали про персональну відповідальність за якість харчування школярів та дотримання санітарних норм в навчальних закладах


Петро Сегедій: «Наша громада об’єдналася минулого року. Перше питання, яке ми розв’язували – харчування дітей в школі. На той момент для учнів готували лише другі страви. Нині громада виділила кошти на повноцінне меню»


У нараді взяли участь заступники міських та селищних голів, керівників громад, навчальних закладів
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: