Відремонтовані дороги, нові садочки, лідерство в Prozorro та презентація диску АТОшних пісень – підсумки тижня від ДніпроОДА
09.10
16:30
Написати листаВерсія для друку
У кількох районах Дніпропетровщини вже завершили запланований капітальний ремонт доріг, в Єлизаветівці відкрили новий корпус дитячого садочка, а у Києві – презентували диск пісень, народжених в АТО. Про розвиток Дніпропетровщини та плани на майбутнє під час щотижневого публічного звіту розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Цьогоріч на Дніпропетровщині вже капітально відремонтували дороги в 9 районах області.

«Кожного року ми ремонтуємо близько 160 доріг всередині населених пунктів. У 2017-му роботи вже закінчили, зокрема, у Новомосковському, Покровському, Петропавлівському, Апостолівському, Васильківському, Павлоградському, П'ятихатському районах. Ще в кількох районах області саме працюють ремонтники. На щастя, дощів немає, тож ми можемо працювати за графіком», - розповів Юрій Голик.

У Єлизаветівці Петриківського району відкрили новий корпус садочка, збудований «з нуля».

«Це вже шостий дитячий садочок, який здали в цьому році на Дніпропетровщині. Яскраві і сучасні дошкільні установи з'явилися також в Казначеївці, Ляшківці, Знаменівці, Богданівці та Дніпрі, - зазначив радник голови ОДА. – Загалом цьогоріч реконструюємо 12 садочків, ще чотири – будуємо «з нуля».

Продовжується в області і ремонт шкіл, додав Юрій Голик.

«Завершуємо зовнішні роботи у Солонянській опорній школі. Провели й всі підготовчі роботи для облаштування величезного футбольного поля зі штучним покриттям, - розповів радник. - Це одна з 25 шкіл, які ремонтуємо в цьому році. Всі проекти - яскраві і сучасні».

У Дніпрі «з нуля» почали будівництво сучасного хірургічного корпусу обласної офтальмологічної лікарні.

«Цьогоріч реалізуємо близько 20 екологічних проектів. Вирішуємо проблеми, яких не торкалися роками – здебільшого, ліквідовуємо підтоплення. Наш улюблений приклад – житловий масив Веселі Терни у Кривому Розі. Там, де люди 20 років стукали у всі двері, бо у них в підвалах стояла вода. Цьогоріч менше, ніж за півроку цю проблему вирішили».

Перший виїзний всеукраїнський форум про державні та комерційні закупівлі - Forum Zakupki - пройшов у Дніпрі. Його відкривала ДніпроОДА, як один з лідерів по роботі в Prozorro.

«Ця система закупівель була впроваджена в регіоні задовго до того, як стала обов'язковою - в серпні 2015 го. Нині 10% від всіх зареєстрованих у Prozorro підприємців – з Дніпропетровської області. За два роки вони заробили 45 млрд грн», - відзначив Юрій Голик.

Другий диск пісень, народжених в АТО, презентували в Києві. Відеоверсію концерту в День захисника України покажуть на 34 каналі.

Повну версію звіту можна подивитися за посиланням.

(See attached file: ЩОТИЖНЕВИЙ ЗВІТ_09.10.2017.pptx)


Про будівництво нових садочків,..


реконструкцію шкіл,..


ремонт доріг,..


Forum Zakupki,..


та презентацію диску пісень, народжених в АТО...


розповів Юрій Голик під час щотижневого звіту обласної влади


Черговий звіт - вже наступного понеділка
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: