На Дніпропетровщині 7 підрядників перероблять неякісно відремонтовані дороги, – Валентин Резніченко
10.03
16:30
Написати листаВерсія для друку
За рік на Дніпропетровщині відремонтували рекордну кількість доріг – близько 2 млн. квадратних метрів. Тепер, після зими, спеціальна комісія перевіряє їх стан. Від 7 підрядників вже вимагає переробити частину робіт, повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Дороги – наш пріоритет. На їх ремонт ми виділяємо сотні мільйонів гривень, вимагаємо від підрядників якісної роботи, – зазначив Валентин Резніченко. – Минулоріч відремонтували у регіоні близько 2 млн. квадратних метрів дорожнього покриття. Тепер перевіряємо, як воно витримало зиму. Спеціальна комісія побувала вже у 8 містах та 3 районах, перевірила 16 доріг. Є зауваження до 7 підрядників. Вони повторно ремонтуватимуть покриття власним коштом. На це мають до трьох місяців».

Дороги вже перевірили у Кривому Розі, Дніпропетровську, Синельниковому, Павлограді, Орджонікідзе, Верховцевому, Нікополі, Вільногірську, а також Криничанському, Солонянському, Синельниківському районах.

Є зауваження до ремонту покриття по вул. Виконкомівській у Щорську Криничанського району, вул. Чапаєвій у Пропашному Солонянського району, вул. Сержанта Рзянкіна у Кривому Розі, вул. Робочій у Дніпропетровську, вул. Полтавській у Павлограді, бульвару Миру у Вільногірську, вул. Перемоги в Синельниковому.

Останню дорогу зробили влітку 2015-го. Асфальту тут раніше взагалі не було. Уклали майже 11 тисяч квадратних метрів дорожнього покриття. На цю роботу з обласного бюджету виділили понад 5,7 млн. гривень. Після зими комісія виявила брак – близько 120 квадратних метрів у ямах. Підрядник Володимир Семенов обіцяє: свої гарантійні зобов’язання виконає, все переробить власним коштом.

Перевірки тривають. Загалом комісія огляне близько трьох сотень доріг по всій області.

Цьогоріч на Дніпропетровщині планують капітально відремонтувати 123 дороги.Комісія на перевірці доріг.


Дорогу по вулиці Красіна в Іларіоновому відремонтували наприкінці літа.


Зима не зашкодила.


Покриття у гарному стані.


А ось з дорогою по вул. Перемога у Синельниковому не все добре.


Після зими з'явився брак.


Його площа не велика. Підрядник обіцяє все переробити.


До решти частини дороги претензій не було.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: