Майже 400 учнів Синельникового навчатимуться в сучасній школі – Валентин Резніченко
16.08
12:30
Написати листаВерсія для друку
У Синельниковому вперше за третину століття осучаснюють школу №7. До кінця 2017-го підрядники мають завершити зовнішній ремонт, потім розпочнуть внутрішні роботи. Здати об’єкт планують наступного року, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Сьогодні команда ДніпроОДА реконструює навчальні заклади, які роками не знали ремонту. У 2017-му плануємо оновити 25 шкіл. Діти кожного населеного пункту мають навчатися в сучасних умовах – таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко», – наголосив Валентин Резніченко.

Школа №7 у Синельниковому наступного року святкуватиме 30-річчя. За цей час її ремонтують вперше.

«Про такий ремонт ми навіть і не мріяли, – розказала директорка школи Галина Сіроух. – Зараз, під час канікул, і діти, і батьки часто заходять на подвір’я школи, дивляться, як вона змінюється. Упевнена, сучасне освітнє середовище позитивно впливатиме на мотивацію учнів».

На сьогодні будівельники замінили покрівлю, на фініші – установка нових вікон, продовжується монтаж сучасного фасаду.

«Фасад не звичний, а вентилюючий. Тобто він дихає. Не випускає тепло і не дає проникати холоду. Крім того, він практичний: його можна монтувати в будь-який сезон», – зазначив підрядник Андрій Холін.

Усі зовнішні роботи мають завершити цьогоріч. У 2018-му – ремонт всередині школи. Тут буде все нове: від класів до меблів.

«Зміни надихають і батьків, і дітей, – поділилася мати дев’ятикласника Руслана Баталова. – Вважаю, сучасні діти мають навчатися в сучасній школі».

У навчальному закладі, крім того, відремонтують два спортзали. В одному займатимуться фізкультурою школярі, в іншому – тренуватимуться вихованці спортивних секцій.

До 1 вересня наступного року про стару школу нагадуватимуть хіба що стіни.


1 вересня діти не впізнають Синельниківську школу №7.


Її капітально ремонтують вперше за три десятиліття.


Перший етап – зовнішні роботи.


Підрядники замінили покрівлю...


монтують вікна...


осучаснюють фасад.


Фасад, що "дихає".


«Про такий ремонт ми навіть і не мріяли, – розказала Галина Сіроух. – Упевнена, сучасне освітнє середовище позитивно впливатиме на мотивацію учнів».


Наступний етап – роботи всередині школи.


У 2017-му команда ДніпроОДА планує оновити 25 шкіл

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: