Ще у двох ЦНАПах області запрацювала система електронної черги – Валентин Резніченко
08.08
10:30
Написати листаВерсія для друку
На Дніпропетровщині систему електронної черги запровадили ще у двох Центрах надання адмінпослуг. Встановити програмні комплекси в Новомосковську і Томаківському районі вдалося завдяки співпраці ДніпроОДА та німецької урядової організації GIZ.

«Робимо адмінпослуги більш доступними для людей – для цього відкриваємо нові ЦНАПи та постійно працюємо над їх вдосконаленням. Одна із новинок – електронна черга. Завдяки підтримці GIZ такі програмні комплекси встановили вже у семи ЦНАПах області, останні два – в Новомосковську та Томаківському районі», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Принцип електронної черги простий: спеціальний термінал видає кожному відвідувачу талончик з номером, коли ця цифра засвітиться на моніторі – можна підходити до адміністратора.

«Відвідувачам таке нововведення подобається, нам також. Робочий процес став більш організований, а можливість конфліктів у черзі знизилась до мінімуму», – розповіла заступник начальника Новомосковського ЦНАП Ольга Латун.

Укомплектування Новомосковського ЦНАПу програмним забезпеченням та технікою обійшлося компанії GIZ у понад 130 тисяч гривень.

«Сподіваємося, ця матеріально-технічна допомога забезпечить своєчасне та ефективне надання послуг як для місцевого населення, так і для внутрішньо переміщених осіб, а також підвищить якість послуг, що надаються місцевими органами влади», – сказав координатор проектів GIZ у Дніпрі Володимир Гарасюк.

Контакти всіх ЦНАПів та перелік послуг – на сайті Регіонального віртуального офісу електронних адміністративних послуг області.


У Новомосковському ЦНАПі - новинка.


Працює електронна черга.


У спеціальному терміналі видається талончик з номером.


Коли цей номер засвітиться на моніторі,


... можна підходити до адміністратора.


Все просто та швидко.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: