Чи потрібно повертати субсидію при продажу квартири або отриманні житла у спадок?
08.02
17:00
Написати листаВерсія для друку
Постав питання – отримай відповідь фахівця. У ДніпроОДА стартував новий проект. Взяти в руки «вільний мікрофон» може кожен бажаючий. Сьогодні виникає чимало запитань щодо субсидії. Одне з них: чи потрібно повертати субсидію при продажу чи отриманні у спадок квартири?

ДніпроОДА започаткувала нову відеорубрику «Постав питання – отримай відповідь». Її учасники – мешканці Дніпропетровщини.

«Я щаслива володарка субсидії. Мене цікавить, чи не заберуть субсидію, при продажу квартири чи вступі у спадок?» – мешканка Дніпра Любов Слинько.

Відповідає начальник відділу пільг та субсидій департаменту соцзахисту населення ДніпроОДА Олександра Довидовська:

«Субсидія є безповоротною, і її отримання не пов’язане із зміною форми власності житла. При продажу, даруванні чи передачі у спадщину житла кошти отриманої субсидії не повертаються.
Якщо склад зареєстрованих у квартирі чи будинку змінюється, то про це треба повідомити в управління соцзахисту. Термін – протягом місяця.
Нарахування субсидії припиняється у разі переїзду сім’ї на інше місце або смерті одинокої людини, яка отримувала адресну держдопомогу».

За призначенням державної соціальної допомоги можна звертатися будь-коли. Це просто. Треба подати до місцевого управління соцзахисту лише два документи – заяву та декларацію про доходи. Можна це зробити особисто, надіслати поштою або через портал igov.org.ua. Як швидко подати заявку на оформлення субсидії, читайте тут.

Термін дії субсидії – 12 місяців, а не опалювальний сезон.

За додатковою інформацією звертайтеся до департаменту соціального захисту Дніпропетровської ОДА за телефонами: (056) 713-65-60, 713-66-18, 713-63-09, 713-62-21 або безкоштовно та цілодобово на урядову «гарячу лінію» 15-45.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: