ДніпроОДА презентувала на столичній сцені другий диск з піснями, народженими в АТО – Валентин Резніченко
02.10
12:30
Написати листаВерсія для друку
Побачив світ другий диск з композиціями лауреатів всеукраїнського фесту «Пісні народжені в АТО». До збірки увійшло майже 80 музичних творів, написаних в донбаських окопах. Тираж порівняно з минулорічним збільшився вдвічі. ДніпроОДА презентувала платівку в Києві, де на сцені одного з головних концерт-холів країни разом заспівали АТОвці й українські зірки. Їх зустрічали оплесками 2 тисячі глядачів з усієї України. Кожному з них диск дістався у подарунок, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Записали й випустили вже другий диск під брендом «Пісні, народжені в АТО». Минулорічний тираж збільшився вдвічі й сягнув 5 тисяч екземплярів. За традицією, платівку презентували на великій київській сцені в колишньому Жовтневому палаці. До диску увійшли авторські композиції, які АТОвці виконували у Дніпрі на двох всеукраїнських фестивалях, організованих ДніпроОДА. Вдячні хлопцям, що захищають наш мир – допомагатимемо їм й надалі», – підкреслив Валентин Резніченко.

Презентували альбом тригодинним концертом. Центральний концерт-хол об’єднав більше 20 бійців-виконавців із Дніпропетровської, Житомирської, Херсонської, Сумської, Луганської та інших областей. Серед них – і боєць 95-ї десантної бригади Юрій Сусло. Його музична історія розпочалася на горі Карачун поблизу Слов’янська. Там у ямі зі сміттям він знайшов гітару. Узяв перші акорди – і дістав позивний «Маестро». Зі сцени у виконанні Юрія прозвучала пісня «Попіл».

«Вона про бійця, який пройшов війну і згадує, як це було. У цій пісні кожен знаходить щось своє, – розказав виконавець. – Саме зараз зароджується новий пласт української музики. Це навіть не фестиваль. Це своєрідний рух, який збирає різних людей, яким довелося пройти шляхами цієї війни».

Почули глядачі й легендарну пісню «Він виходив з-під Іловайська». Її виконує практично невідомий гурт «Patriotmuzik.ua». «Народжувалася пісня довго й важко. Вона – як маленька повість про те, що було з усіма й конкретно з кимось. Це спроба передати відчуття бійців, які виходили з «Іловайського котла», – наголосив соліст Віталій.

Підтримати виконавців прийшли музиканти українських гуртів «Іспанія» та «Скрябін». «Ми просто зобов’язані підтримувати цих хлопців, які відстоюють незалежність України. А ще пишуть пісні, які – результат їхніх переживань. Бійці бачать такі страхіття, які ми, слава Богу, не бачимо завдяки їм, – зазначив гітарист і менеджер групи «Скрябін» Олексій Зволинський. – Здорово, що виходять такі диски. Ми повинні знати, що відбувається на фронті».

Музичний «боєкомплект», здатний пробити будь-яку броню, всі глядачі отримали в подарунок. На диску композиції – про воєнні будні, втрати, сльози матерів, побратимів, про любов, дружбу, щастя й Україну.

«Диск не для продажу, а для всіх бажаючих безкоштовно. Аби його отримати, достатньо звернутися до Центру допомоги АТОвцям при ДніпроОДА, – зауважив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. – На платівці пісні хлопців, які пройшли війну й висловили свої думки у творчості. Такі зустрічі – одна з форм реабілітації бійців, проводитимемо їх щорічно».

Глядачі, які прийшли послухати відверті пісні про війну, були в захваті від концерту. «Дуже сподобалося, хлопці молодці! – поділилася киянка Людмила Рєзнікова. – Хочеться, аби скоріше запанував на нашій землі мир, і Україна зажила у спокої».


У Києві ДніпроОДА презентувала другий диск з АТОшними піснями.


В альбомі – майже 8 десятків композицій.


«Диск не для продажу, а для всіх бажаючих безкоштовно. Аби його отримати, достатньо звернутися до Центру допомоги АТОвцям при ДніпроОДА, – зауважив Юрій Голик. – На платівці пісні хлопців, які пройшли війну й висловили свої думки у творчості. Такі зустрічі – одна з форм реабілітації бійців».


Ці пісні звучали у Дніпрі на Всеукраїнському фестивалі «Пісні, народжені в АТО».


Сплеск емоцій – у колишеньому Жовтневому палаці Києва.


Центральний концерт-хол зібрав понад 20 учасників.


Пісні про війну...


про побратимів...


про героїчні вчинки.


Сльози матерів.


Бійці-виконавці - з різних областей України.


Матері тримають портети синів, які навічно залишилися на полі бою.


Підтримати хлопців прийшли зірки української естради.


Кожен міг залишити на прапорі свої побажання.


Відео - на згадку.


Юрій Сусло виконав пісню «Попіл».


Навіть такі юні - шанувальники пісень, народжених в донбаських окопах.


Маловідомий гурт «Patriotmuzik.ua» зазвучав на всю Україну.


Кожен отримав презентований диск у подарунок.


Пісні, які зворушують до сліз.


Послухати відверті пісні про війну прийшли майже 2 тисячі глядачів.


Серед них – військові із родинами...


...волонтери..


Концерт нікого не залишив байдужим.


«Дуже сподобалося, хлопці молодці! – поділилася Людмила Рєзнікова. – Хочеться, аби скоріше запанував на нашій землі мир, і Україна зажила у спокої».


Всеукраїнський фестиваль пісень, народжених в АТО, планують зробити щорічним.


На мові військових це значить, що все буде добре.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: