Краща на Дніпропетровщині бригада «швидкої» працює у Павлограді
09.10
15:30
Написати листаВерсія для друку
На Дніпропетровщині визначили кращу бригаду швидкої допомоги. Переможцями в обласному фаховому конкурсі стали медики з Павлограда. Про це повідомила директор департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Наталія Будяк.

«Конкурс на кращу бригаду швидкої меддопомоги проходив на Дніпропетровщині вже ввосьме. Учасниками стали 12 команд з різних куточків області, у кожній – по три людини. Медики виконували теоретичні та практичні завдання, за які отримували бали, – зазначила Наталія Будяк. – Такий конкурс для працівників «швидкої» – це чудова можливість продемонструвати свої вміння, з’ясувати сильні та слабкі сторони, обмінятися досвідом з колегами».

Умови конкурсних завдань були максимально наближені до реальних, розповів керівник переможної Павлоградської бригади швидкої меддопомоги Владислав Марунчак.

«Ми отримували умовні виклики. Наприклад, потрібно було рятувати пацієнта з отруєнням, чи прибути на місце, де є постраждалі заручники. Було цікаво. Трапилося й завдання, з яким у реальному житті я, на щастя, ще не стикався. Мав прийняти пологи та реанімувати новонародженого», – розповів Владислав Марунчак.

У якості постраждалих використовувались сучасні манекени, у яких є пульс, дихання та навіть вени. Їх придбала ДніпроОДА.

Друге місце у конкурсі посіла бригада швидкої допомоги з Нікополя. На третій сходинці – дніпровські медики.

Загалом на Дніпропетровщині – 282 бригади «швидкої».


Завдання у конкурсі - максимально наближені до реальних


Усе, щоб випробувати сили медиків


Краща команда області


Першість - у бригади швидкої меддопомоги з Павлограда
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: