У ДніпроОДА підприємцям області розповіли про зміни в законодавстві
15.12
14:30
Написати листаВерсія для друку
У Дніпропетровській ОДА навчали бізнесменів та бухгалтерів регіону. На безкоштовному форумі розповіли про зміни в законодавстві, які розпочнуть діяти наступного року. Практичні поради отримали близько 300 учасників.

«Тренінги та семінари в ДніпроОДА для представників малого та середнього бізнесу – вже традиційні. Сьогоднішній форум про зміни в законодавстві. На зустрічі підприємці дізналися, як грамотно закінчити звітний рік, що їх чекатиме в новому, на які законодавчі нововведення звернути увагу», - зазначила начальник відділу департаменту економічного розвитку ДніпроОДА Алла Кефель.

Досвідчені спеціалісти з газети «Приватний підприємець» та видання «Баланс» - спікери зустрічі. Вони розповіли про нюанси законодавства, порадили, як вберегтися від штрафних санкцій.

«Кожного року в грудні приймають багато змін до законодавства. Ці нововведення впливають на роботу в наступному році, тому важливо вчасно проінформувати бізнесменів та бухгалтерів. Вони встигнуть заздалегідь підготуватися», - розказала шеф-редактор видання «Баланс» Ольга Целуйко.

Форум зібрав близько 300 учасників – бухгалтерів, юристів та підприємців.

«Для мене цінно було отримати вже зібрану та систематизовану інформацію. Не довелося гортати безліч журналів, витрачати час й усе вичитувати – за мене вже все зробили. Тепер знаю, як може працювати в нових умовах мій бізнес», - поділилася учасниця форуму, приватний підприємець Олена Проченко.


Форум у ДніпроОДА зібрав близько 300 учасників


Говорили про основні нововведення в законодавстві


Спікери форуму – досвідчені спеціалісти з бізнес-видань


«Кожного року в грудні приймають багато змін до законодавства. Ці нововведення впливають на роботу в наступному році, тому важливо вчасно проінформувати людей. Вони встигнуть заздалегідь підготувати свою справу до законодавчих перемін», - розказала шеф-редактор видання «Баланс» Ольга Целуйко


Бухгалтери, юристи та підприємці уважно слухали,..


занотовували,..


та знімали на відео, щоб не загубити корисну інформацію
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: