Тепло та економно: Дніпропетровщина поділиться досвідом створення альтернативних джерел енергії
20.03
09:30
Написати листаВерсія для друку
Як зекономити ресурси на опаленні, знають на Дніпропетровщині. 24 березня пройде семінар «Тепло з альтернативних джерел енергії – крок до економічного розвитку регіонів України». Його ініціювало Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження. Дніпропетровщина поділиться досвідом створення твердопаливних котелень.

«На Дніпропетровщині у селі Знаменівка працює теплоелектростанція на біомасі. Безпосередньо у Дніпрі – твердопаливна котельня, яка забезпечує теплом п’ять медичних закладів. Перехід на альтернативні джерела енергії – крок на шляху до газової незалежності. Своїм досвідом Дніпропетровщина має поділитися з усією Україною», - зазначили в Держагенстві з енергоефективності та енергозбереження.

24 березня у ДніпроОДА пройде масштабний семінар. Учасники обговорять економічні стимули, законодавчі ініціативи та фінансові механізми впровадження альтернативних джерел енергії. А перед обговоренням на практиці побачать, як працює твердопаливна котельня на Дніпропетровщині.

Участь у семінарі безкоштовна. Запрошуються представники профільних асоціацій, теплостанцій, банків, фінансових установ та потенційні інвестори.

Ознайомитися із детальною програмою можна тут. Обов’язкова реєстрація - https://goo.gl/forms/QPFx2Woy3Q7wo61i2. Телефони для довідок: (044)590-54-09, (097) 658-65-04.

На Дніпропетровщині працює 103 котельні на альтернативному палива.


Тепло та економно: Дніпропетровщина поділиться досвідом створення альтернативних джерел енергіїАКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: