Майже 245 тисяч сімей Дніпропетровщини отримали житлову субсидію
16.09
17:00
Написати листаВерсія для друку
244 тисячі 800 сімей Дніпропетровщини отримали субсидію на оплату житлово-комунальних послуг в 2015-му році. Це вдесятеро більше, ніж минулоріч. Сьогодні у мешканців області є цілих три способи оформити заявку на таку допомогу - в управлінні соціального захисту, поштою і онлайн. Про це повідомила начальник відділу департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Довидовська.

З наближенням опалювального сезону все більше мешканців Дніпропетровщини оформляють субсидії. Не дивно, адже найдорожча комунальна послуга - саме опалення. Субсидію вже оформили майже 245 тисяч сімей регіону, і люди продовжують йти в управління соцзахисту. «Щоб усі бажаючі змогли отримати адресну допомогу, ми розробили нові можливості її оформлення. Тепер їх три», - розповіла Олександра Довидовська.

Перша, традиційна, - заповнення заявки та декларації на субсидію в управлінні соцзахисту за місцем проживання. Другий - відправка документів поштою: «Ми провели навчання працівників Укрпошти, - пояснила Олександра Довидовська. - Вони принесуть вам бланк додому і навіть допоможуть оформити документ».
Третій шлях - замовлення послуги онлайн. «Зараз ця система працює в пілотному режимі - тільки в Дніпропетровську. Але ми активно займаємося підключенням до неї усіх міст та районів області», - зазначила Олександра Довидовська.

Для того, щоб оформити субсидію онлайн, потрібно зайти на сайт https://igov.org.ua, знайти розділ «Взаємодія з державними органами» і вибрати «Отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг». Далі достатньо заповнити форму, відповідаючи на питання, і відправити її. «Перевага цієї системи у зворотному зв'язку з людьми. Управління соцзахисту надсилає повідомлення на електронну пошту замовника послуги - який статус у заявки, призначено субсидію чи ні», - зауважила Олександра Довидовська.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: