П’ять років якісних змін: які інфраструктурні проекти втілили у Синельниківському районі?
08.02
15:30
Написати листаВерсія для друку
Об’єднання територій і розвиток інфраструктури. У 2014-2018 роках на Синельниківщині реалізували десятки проектів. Осучаснювали школи і дитсадки, реконструювали дороги та водоводи, модернізували системи опалення. Підсумки роботи за п’ять років підвели на засіданні Ради регіонального розвитку.

«З початком децентралізації в Україні суттєві зміни торкнулися і життя Синельниківського району. Утворилися 5 об’єднаних громад - Іларіонівська, Зайцівська, Раївська, Роздорська та Славгородська. У селах та селищах модернызуэться ынфраструктура, вони стають сучаснішими і комфортнішими», - розповів заступник голови Синельниківської райдержадміністрації Сергій Бірюков.

За п’ять років у Синельниківському районі капітально відремонтували 38 доріг.

Реконструювали Вишневецьку школу та обладнали сучасним приладдям. Розпочали будівництво дитячого садка у формі стільників в Іларіоновому. Там зможуть виховуватися 115 дітей.

У Раївській школі-інтернаті збудували нову модульну котельню на альтернативному паливі. Розпочали капремонт Іларіонівської школи.

Запустили нову водопровідну мережу у Веселому. Реконструювали водонапірну башту у Новочернігівському.

Відкрили Центр надання адміністративних послуг.

Збудували сучасний насіннєвий завод з європейським устаткуванням та елеватор.


У планах на 2019-2021 роки - будівництво водопровідної мережі у Іларіоновому, фізкультурно-оздоровчого комплексу у Зайцевому, малого групового будинку для дітей-сиріт у Раївці, Центру безпеки у Михайлівці та капітальний ремонт Іларіонівської амбулаторії.

У Синельниківському районі проживає близько 40 тис. жителів.У Синельниковому підвели підсумки роботи за п’ять роківУ районі капітально відремонтували 38 дорігЗавершують будівництво дитячого садка у формі стільників в ІларіоновомуТам зможуть виховуватися 115 дітейРеконструюють школуОблаштували спортивні майданчикиУ Синельниківському районі проживає близько 40 тис. жителів
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: