Вже 40 заявок надійшло на обласний конкурс стартапів «BEST INVEST» – Валентин Резніченко
03.09
11:30
Написати листаВерсія для друку
Облдержадміністрація шукає креативні ідеї. Триває відбір заявок на участь в конкурсі стартапів «BEST INVEST». Нині вже є перші 40 заявок, розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Битву стартапів проводимо в області вже вдруге. Шукаємо креативні ідеї, а під них – інвесторів. Якщо давно мрієте реалізувати соціально корисний проект, та не знаєте, де взяти гроші, тоді «BEST INVEST» – ваш реальний шанс, – сказав Валентин Резніченко. – Заявки приймаємо до 1 жовтня. Нині є перші 40 ідей».

Із 40 поданих заявок повністю готові 16. Решта потребують доопрацювання, зазначив керівник проекту «BEST INVEST», директор Інвестиційно-інноваційного центру при Дніпропетровській облдержадміністрації Олександр Коломійцев.

«Динаміка подачі заявок чудова. Добре й те, що багато ідей спрямовані не на інтереси окремих категорій населення, а на користь для країни в цілому. Та більшість проектів потребують доопрацювання. Ми допомагаємо. Наше завдання – навчити мислити учасників не тільки як винахідників, але й як бізнесменів», – додав Олександр Коломійцев.

Серед авторів на сьогодні переважають чоловіки. Їхні ідеї орієнтовані, переважно, на технології та інженерію. Заявки дівчат – з гуманітарної та IT галузей.

Серед цікавинок – швидкісна агротехніка, мобільний додаток для юристів, бронежилети нового покоління.

Прийом заявок до 1 жовтня. Остаточні результати конкурсу – в листопаді. Пощастить трьом учасникам. Їхні проекти розмістять на спеціально створеній онлайн-платформі. Вона відкрита для потенційних інвесторів.


Вже 40 заявок надійшло на обласний конкурс стартапів «BEST INVEST»
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: