Художниця з Кривого Рогу прикрасила місцеву військову частину «петриківкою»
01.02
16:00
Написати листаВерсія для друку
На Дніпропетровщині з’явилася незвичайна військова частина. Вхід в казарми тут прикрасили «петриківкою», портретами Героїв та віршами Кобзаря. Такий подарунок криворізькій військовій частині А4611 зробила дружина одного з військових, повідомляють в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації.

Все почалося з трьох чорно-білих портретів бійців. У криворізькій військовій частині А4611 вирішили увіковічнити пам'ять про загиблих побратимів картиною при вході в казарму. Попросили це зробити дружину одного з військових частини Інну Сапігу. Вона за фахом художник-портретист.

«Попросили намалювати портрети трьох військових, я звичайно погодилася. Однак стіни великі, портрети багато місця не займають. Вирішили, що треба додати ще Український Герб. Далі народжувалися нові ідеї. В пам'ять про загиблих додали свічку, написали рядки з Кобзаря, на знак миру - петриківський розпис», - розповідає художниця.

Прикрашала військову частину Інна близько трьох тижнів. Говорить, військові допомагали. У вільний час готували стіни під фарбування, підносили фарби, підказували ідеї.
«Я бачу, як це потрібно хлопцям. З першого дня моєї роботи, військові постійно підходили, щось радили, з ентузіазмом допомагали. Отак заходять в коридор, і одразу на обличчі у них з’являється посмішка. Нехай хоч на хвилинку, але настрій покращується», - ділиться Інна Сапіга.

Командир військової частини Сергій Ільєнко результатом задоволений. «Ідея такого ремонту народилася спонтанно. Результатом ми всі задоволені. Малюнки піднімають настрій та бойовий дух солдатів. Поки що прикрасили лише вхід в казарми. У планах роботи продовжити», - зазначає Сергій Ільєнко.

У планах художниці – прикрасити їдальню частини. Що намалює , Інна ще не знає. Говорить, ідеї народжуються в процесі. Однак хоче створити затишну атмосферу, намалювати світанок, додати справжній очерет, українські горщики.


Так виглядає вхід в казарми криворізької військової частини А4611


Все почалося з портретів трьох бійців.


Їх попросили намалювати дружину одного з військових Інну Сапігу.


Після додали вірші Кобзаря,


...Герб та "петриківку".АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: