Як не потрапити в халепу на зимовій дорозі: водіям нагадали правила безпеки в сніг та ожеледицю
02.12
15:30
Написати листаВерсія для друку
Неуважність водіїв та їх неготовність керувати машиною в нових погодних умовах – основні причини збільшення кількості ДТП взимку. Вихідними на мешканців Дніпропетровщини очікує сніг, далі – похолодання. Як за такої погоди уникнути дорожніх пригод, водіям нагадали в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА.

Найперше, не слід забувати про підготовку автомобіля до морозів та снігопадів. «Перевзуйте» машину в зимові шини. Спеціальна гума - це запорука безпеки на дорозі. Як правильно перевести автомобіль на зимовий режим – читайте тут.

Зима – не найкращий час спробувати себе в ролі Шумахера. Не чекайте мокрого снігу та льоду, заздалегідь переходьте на плавний та продуманий стиль водіння.

Швидкість має давати водію можливість повністю контролювати транспортний засіб, тож на дорозі не ганяйте. Обираючи швидкість, враховуйте умови видимості - зі збільшенням швидкості поле зору водія звужується, поза увагою залишається край дороги. Звертайте увагу й на інтенсивність руху, краще за все просувайтеся із середньою швидкістю транспортного потоку.

На дорозі, яку ранкові морози покрили шаром льоду, не гальмуйте різко – це небезпечно. Те саме стосується обгонів та зміни смуги. Краще залишайтеся на своїй смузі руху.

В дорозі застав снігопад – знизьте швидкість та збільшіть дистанцію до інших автомобілів.

Головне правило поведінки на зимовій дорогі - максимальна концентрація та обережність.


Як не потрапити в халепу на зимовій дорозі: водіям нагадали правила безпеки в сніг та ожеледицюАКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: