Навчальний рік у Литві проведуть ще 15 дітей АТОвців та переселенців Дніпропетровщини – Валентин Резніченко
02.10
13:30
Написати листаВерсія для друку
Чергова група дітей АТОвців та переселенців рушила до Литви. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, протягом року п’ятнадцять хлопчиків та дівчаток Дніпропетровщини навчатимуться у міжнародній гімназії Вільнюса.

Навчання, проживання, харчування, екскурсії для родин дітей безкоштовні. Усі витрати бере не себе литовська сторона, додав Валентин Резніченко.

«Це спільний проект ДніпроОДА та почесного консульства Литви у Дніпрі. Три групи дітей, а це 45 хлопчиків та дівчаток, вже пройшли навчання у Вільнюсі. Нині туди відправилися 9 школярів, ще шестеро закінчують оформлювати документи та приєднаються до них невдовзі. Діти зможуть отримати якісну європейську освіту, побачити світ, познайомитися з однолітками з інших країн», – наголосив він.

Восьмикласники з Дніпропетровщини проведуть навчальний рік у міжнародній гімназії «Вільнюський дім литовців». Там навчаються діти з 20 країн світу.

«На дітей чекають комфортні умови проживання, цікаве навчання, насичена розважальна програма. А найстаранніші учні отримають можливість продовжити навчання у вільнюській гімназії і в наступному році», – розповів почесний консул Литви у Дніпрі Віталій Півняк.

Діти сповнені очікувань. Серед них – й Іван Остапенко. Хлопчик разом із родиною переїхав з Донецька до Дніпра три роки тому.

«Перед відльотом прокинувся у дуже гарному настрої, мене тягне до Литви. Це країна з великою та цікавою історією, - поділився він. – Гадаю, що не буду сумувати. Гарно вчитимусь та набиратимусь приємних вражень».

Батьки ж мандрівників трохи хвилюються.

«Дитина перший раз летить на літаку, до іншої країни. Ми вперше розлучаємось на такий довгий термін. Проте я вважаю, що це велика можливість. У них саме той вік, коли варто й світ подивитися», - зазначила Наталія Маслова, яка відправила на навчання дочку.

Діти повернуться додому за рік.


Чергова партія дітей рушила з Дніпра до Литви


Вони - з родин АТОвців та переселенців


Хвилююся, бо донька вперше полетить на літаку, - Наталія Маслова


Діти готові до навчання та відпочинку


У меня з ранку чудовий настрій, - Іван Остапенко


Діти повернуться додому за рік
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: