Цього року 10 АТОвців Царичанки отримають власні квартири - Валентин Резніченко
19.04
11:30
Написати листаВерсія для друку
У Царичанці на Дніпропетровщині реконструюють будинок під квартири для АТОвців. Вже цього року 10 сімей військовослужбовців отримають там власне житло. Це перший масштабний будівельний проект житла у селищі за останні 10 років, зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«У 2016 році розпочали реконструкцію будівлі під квартири для АТОвців у Царичанці. Вже цьогоріч 10 сімей отримають тут власне житло. До речі, останній раз тут будували житло ще у 2007 році. Загалом в області йде реконструкція 4 будинків - у Петропавлівському, Юр’ївському, Васильківському та Царичанському районах. Це масштабні проекти команди ДніпроОДА», - сказав очільник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У Царичанці реконструюють колишню аптеку, яка пустувала і потроху руйнувалася майже 10 років. Місцева громада вирішила її переобладнати - ремонтні роботи розпочалися в 2016 році.

«Будинок довго не експлуатувалася у стінах утворилися 10-сантиметрові щілини - тому спочатку будівлю треба було скріпити. Встановили спеціальні монтажні конструкції. На першому поверсі вже зробили перепланування: відбудували перестінки між квартирами, завершуємо «чорнову» обробку. Це ж робимо зараз і на другому поверсі», - розповів представник підрядної організації Михайло Підгурський.

Проект місцевої влади профінансував обласний бюджет. Наприкінці квітня до будинку почнуть підводити основні комунікації – світло, воду, газ. Завершуючий етап реконструкції – косметичний ремонт.

«Згідно проекту, це мають бути «квартири під ключ». Тобто мешканці можуть просто придбати меблі та спокійно жити. Це не соціальне житло. В подальшому квартири можна приватизувати», - сказав селищний голова Царичанки Геннадій Сумський.

У реконструйованій будівлі буде 2 однокімнатні та 8 двокімнатних квартир.


Приміщення колишньої аптеки перетворюється на житловий будинок.


10 років приміщення не експлуатувалося. Зараз його перепланували.


Будівельники працюють щодня.


«На першому поверсі вже провели перепланування: відбудували перестінки між квартирами, завершуємо «чорнову» обробку. Це ж робимо зараз і на другому поверсі», - розповів представник підрядної організації Михайло Підгурський.


Проект місцевої влади профінансував обласний бюджет.


«Згідно проекту, це мають бути «квартири під ключ». Тобто мешканці можуть просто придбати меблі і спокійно жити. Це не соціальне житло. В подальшому квартири можна приватизувати. Вже цього року сюди заселимо 10 сімей АТОвців, які стоять у черзі», - сказав селищний голова Царичанки Геннадій Сумський.


У реконструйованій будівлі буде 2 однокімнатні та 8 двокімнатних квартир.АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: