ЗНО 2017: вже зареєструвалося майже 15 тисяч абітурієнтів з Дніпропетровщини
09.03.2017 14:00
Залишився тиждень до кінця реєстрації на ЗНО 2017. На Дніпропетровщині вже зареєструвалося майже 15 тисяч абітурієнтів. Найбільш популярні предмети – українська мова, історія України та математика. Про це повідомили у департаменті освіти та науки ДніпроОДА.

«Реєстрація розпочалася 6 лютого. Майже 15 тисяч абітурієнтів з Дніпропетровщини вже подали заявки. Ті, хто не встиг, ще мають тиждень. 17 березня останній день реєстрації», - розповіли в департаменті освіти та науки ДніпроОДА.

Українська мова – перший обов’язковий іспит для всіх цьогорічних випускників. Його складатимуть майже 15 тисяч абітурієнтів. Другим обов’язковим можна обрати історію або математику. Історію України планують складати більше 10 тисяч випускників, а математику – більше 8 тисяч.

Серед предметів за вибором лідирує англійська. Майже 6 тисяч заявок вже надійшло до Центру оцінювання якості освіти. Найменш популярний іспит – іспанська. Всього 3 заявки.

У 2017 році основна сесія ЗНО розпочнеться 23 травня. Більше інформації про реєстрацію та ЗНО – на сайті Дніпропетровського регіонального Центру оцінювання якості освіти.


ЗНО 2017: вже зареєструвалося майже 15 тисяч абітурієнтів з Дніпропетровщини