Зареєструватися на пробне ЗНО можна до кінця січня
10.01.2018 12:30
Відкрита реєстрація на пробне ЗНО. Майбутні абітурієнти можуть це зробити самостійно на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. Зареєструватися можна до 31 січня 2018 року, повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

24 березня пройде пробне тестування з української мови і літератури, 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов. У день пробного ЗНО кожен зареєстрований зможе скласти тест лише з одного предмета.

Завдання, які складає Український центр оцінювання якості освіти, відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт основного ЗНО.

Зареєструватися для участі в пробному тестуванні можна тут. Послуга платна – 132 грн (разом з ПДВ) за одне тестування.

Зареєстровані мають доступ до тренувального онлайн-тесту.

Інформація про місце та час проходження пробного ЗНО буде розміщена до 1 березня на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти. При собі мати документ, що посвідчує особу, та запрошення.

Оголошення результатів з української мови і літератури – 30 березня, з інших предметів – 6 квітня.

Пробне ЗНО – це добровільне тестування, яке дає можливість ознайомитися з процедурою проведення незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита.

Пробні тести складаються державною мовою. За бажанням випускника завдання надаються однією з мов нацменшин, (крім завдань з української мови і літератури та іноземних мов).

Результати пробного ЗНО не використовуються під час конкурсного відбору до вишів.

Пробне ЗНО дозволяє ознайомитися з різними формами завдань, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, ефективно розподілити час на виконання тесту, адаптуватися психологічно, оцінити власний рівень знань та скорегувати підготовку до основної екзаменаційної сесії.

Додаткова інформація – тут або за телефоном (056) 790-24-99.


Зареєструватися на пробне ЗНО можна до кінця січня