Підприємці Дніпропетровщини вчилися відстоювати свої права
06.11.2017 15:30
На Дніпропетровщині відбувся семінар для представників бізнес-об’єднань та асоціацій. Учасники зустрічі вчилися відстоювати свої права під час перевірок.

“Якісна регуляторна політика має починатися з діалогу. Рішення влади будуть ефективними, тільки якщо обговорювати їх з бізнесом, доводити необхідність цих дій мовою цифр та економічного аналізу. Семінар має навчити бізнес-асоціаціі та об’єднання говорити з владою однією професійною мовою”, – розповіла голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна.

Спікери зустрічі – спеціалісти Державної регуляторної служби України та експерти Центру комерційного права. Вони навчали учасників за допомогою онлайн-інструментів визначати рівень адміністративного навантаження на бізнес, оцінювати вплив регуляторних актів на конкуренцію. Розповіли про напрямки регуляторної політики в Україні, кроки Уряду щодо поліпшення бізнес-клімату та спрощення ведення бізнесу.

«Підприємці мали можливість опанувати методику М-тесту. Він дозволяє оцінити витрати, які матиме бізнесмен після введення того чи іншого регулювання. Це буде корисно як підприємцям області, так і всієї України», - розказала начальник відділу з питань регуляторної політики департаменту економічного розвитку ДніпроОДА Наталя Олексієнко.

Підприємців вчили захищати свої права під час перевірок.

«Ми дізналися, як малому та середньому бізнесу захистити свої інтереси», - розповіла учасниця семінару, підприємець Елла Романенко.

Семінар зібрав близько 50 учасників. Зустріч організувала Державна регуляторна служба України спільно з Всеукраїнським центром комерційного права та фінансової підтримки.


Близько 50 підприємців зібралися на семінар


“ Семінар має навчити бізнес-асоціаціі та об’єднання говорити з владою однією професійною мовою”, – розповіла голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна


Доповідачами семінару були спеціалісти Державної регуляторної служби України та експерти Центру комерційного права


Підприємців вчили відстоювати свої права під час перевірок