На Дніпропетровщині відкрили дві нові амбулаторії
06.12.2017 09:30
На мікрорайонах РТС та Хіммаш у Павлограді вперше з’явилися медзаклади – там відкрили амбулаторії сімейної медицини. Вони обслуговуватимуть шість тисяч місцевих мешканців. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Завдяки децентралізації, яку ініціював Президент України Петро Порошенко, в місцевих бюджетах з’явилися кошти на відновлення та розвиток медичної інфраструктури. В двох районах Павлограду відкрили сучасні амбулаторії. До цього мешканцям доводилося долати кілька кілометрів, щоб дістатися міської лікарні», – зазначив Валентин Резніченко.

В Павлограді на мікрорайоні Хіммаш відкрили амбулаторію №6, на РТС №2. В медичних закладах пацієнтів приймають сімейний лікар та медичні сестри. Є все необхідне обладнання: кардіограф, прилад для виміру очного тиску, глюкометр. Працює денний стаціонар, де люди можуть проходити процедури за призначенням лікаря. Надають невідкладну допомогу пацієнтам з хронічними захворюваннями, і паліативну – важкохворим людям. За графіком приїжджають профільні лікарі.

«Медицина має бути доступною для людей. Тепер населення може отримати первинну медичну допомогу поблизу дому. Також наші лікарі відвідують оселі пацієнтів, які не можуть прийти на прийом», - розповіла головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Павлограда Олена Дуднікова.

Медичні працівники двох амбулаторій обслуговують 6 тисяч містян.

«Мені треба здавати кров на аналізи тричі на тиждень. Раніше на це йшов цілий день – поїздка на автобусі через все місто, черга в лікарні, потім додому. А зараз все біля дому. Прийшла, здала кров – все швидко», - поділилася пацієнтка Валентина Москвічова.

Загалом в Дніпропетровській області працюють 420 амбулаторій.На мікрорайонах РТС та Хіммаш у Павлограді вперше з'явилися медзаклади –


там відкрили амбулаторії сімейної медицини


В закладах приймає сімейний лікар…


та медичні сестри


За графіком – профільні лікарі


Є денний стаціонар


Там мешканці проходять процедури


Амбулаторії укомплектовані всім необхідним


І електрокардіограф,..


дитячі ваги і дорослі ваги,..


пульсоксиметр, отоскоп, тонометри – все те, що потрібно сімейному лікарю


«Медицина має бути доступною для людей. Тепер населення може отримати первинну медичну допомогу поблизу дому. Також наші лікарі відвідують оселі пацієнтів, які не можуть прийти на прийом», - розповіла головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Павлограда Олена Дуднікова


Медичні працівники двох амбулаторій обслуговують шість тисяч містян


«Мені треба здавати кров на аналізи тричі на тиждень. Раніше на це йшов цілий день – поїздка на автобусі через все місто, черга в лікарні, потім додому. А зараз все біля дому. Прийшла, здала кров – все швидко», - поділилася пацієнтка Валентина Москвічова


Загалом в Дніпропетровській області працюють 420 амбулаторій