Адвокат із Франції поділилася досвідом із дніпровськими колегами
21.12.2017 14:30
Про роботу адвокатів із Європейським судом – із перших вуст. Анна Бойченюк-Картье – адвокат з Парижу – провела безкоштовний семінар для колег із Дніпропетровщини. Зустріч пройшла у ДніпроОДА.


«Адвокати, як і лікарі, спочатку мають думати про людей і лише потім – про дохід від роботи. Приємно, що сьогодні зібралося багато фахівців. Це свідчить про зацікавленість людей у своїй професії, поглибленні досвіду, набутті нових практик», – сказав заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.


Учасниками семінару стали близько трьох сотень адвокатів області. Їм розповідали про застосування практики Європейського суду з прав людини в адвокатській діяльності, а ще – про успішне звернення до цієї установи.


Зокрема, розглянули процедуру подачі заяв до Європейського суду та окремі статті Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.


Адвокат Паризької колегії адвокатів Анна Бойченюк-Картье надала не лише теорію. Розповідала про реальний досвід роботи, зокрема про «черговість» у розгляді справ.


«У першу чергу Європейський суд розглядає заяви, які стосуються охорони життя, прав дітей, в останню – питання власності. Вони можуть знаходитися в суді до десяти років», – зазначила вона.