На Дніпропетровщині з’явився сайт про розвиток містобудування
04.12.2017 16:30
Що в області будують та що у проекті? Де розташувати бізнес та куди вкласти інвестиції? На Дніпропетровщині з’явився сайт про розвиток містобудування в регіоні. Він стане у нагоді містобудівникам, архітекторам, бізнесменам та всім, кого цікавить розвиток регіону. Про це стало відомо під час презентації сайту у ДніпроОДА.

«Наше основне завдання – зробити регіон кращим та зручнішим для життя. Тому два з половиною роки тому взялися за створення інформаційного порталу, який би містив дані щодо містобудування у будь-якій частині області. Використовували найпередовішу інформаційну систему, – зазначив начальник управління містобудування та архітектури ДніпроОДА Ігор Богданов. – Зараз на сайті розмістили інформацію по районах, у наступному році можна буде ознайомитися і з планами розвитку об’єднаних територіальних громад».

На новоствореному сайті – генеральні плани населених пунктів області та цілих районів. А ще – схеми доріг, дані про об’єкти, що зводять обласним коштом. Є також посилання на містобудівні кадастри інших областей.

«Дніпропетровщина одна з перших в Україні створила настільки потужний та інформативний геопортал. Тут і історія, і нинішній стан містобудування в регіоні, і плани розвитку території. Під час роботи над сайтом опрацювали значні обсяги інформації. Одних тільки генпланів населених пунктів – понад 9 тисяч аркушів», – розповів Ігор Богданов.

Скористатися даними на сайті може будь-хто, зі звичайного комп’ютера. Інформація корисна, у першу чергу, для будівельників та архітекторів, бізнесменів та інвесторів.

«На порталі можна подивитися і на об’єкти, які тільки у планах. Ця інформація міститься у схемі планування Дніпропетровської області, яка є на сайті. Наприклад, заповідники, що з’являться у майбутньому. Це можуть враховувати бізнесмени та інвестори при виборі території для розміщення підприємства», – додав Ігор Богданов.

У планах авторів сайту – доповнити його інформацією про водні, лісові, земельні ресурси та екологічний стан регіону. А ще – систематизувати дані про містобудування у громадах.


У ДніпроОДА презентували новий сайт про розвиток містобудування в регіоні


Сайт містобудівного кадастру Дніпропетровщини містить генплани населених пунктів області, схеми доріг та багато іншої інформації


Ігор Богданов: «Наше основне завдання – зробити регіон кращим та зручнішим для життя. На сайті розмістили інформацію по районах, у наступному році можна буде ознайомитися і з планами розвитку об’єднаних територіальних громад»


На геопорталі можна ознайомитися зі схемою планування Дніпропетровської області