Час весняної алергії: як розпізнати та лікувати недуг
07.04.2017 13:00
Нежить, чхання та сльозотеча? Це можуть бути перші ознаки алергії. Як не сплутати підступний недуг зі звичайною простудою – розповіли в Дніпропетровському обласному центрі здоров’я.

Весняна алергія – одна з найпоширеніших. Її провокують пилок з рослин – кульбаб, беріз, верб, вільх. Відчули нежить, різь в очах, сльозотечу, чхання та кашель – негайно до лікаря.

«Симптоми алергії можуть бути схожими на застуду, але є відмінності, – зазначають в обласному центрі здоровя. – При алергії – свербіж у носі та горлі, важке дихання. Температура, ломота в тілі та головний біль відсутні».

Займатися самолікування у жодному разі не можна. Визначити недуг та його причини здатен лише медик. Він підбере правильне лікування, наголошують в обласному центрі здоров’я.

«Можна звертатися до свого сімейного лікаря, або в алергологічні кабінети. Вони є в обласній лікарні ім. Мечникова, алергологічному центрі міської лікарні №7 Дніпра, Нікопольській районній лікарні та 11-й лікарні Кривого Рогу», – кажуть в обласному центрі здоровя.

Малечу приймають сімейні лікарі або педіатри в амбулаторіях, а ще фахівці в міських дитячих лікарнях №5 та №2, пульмонологічному відділенні обласної дитячої лікарні, міській лікарні №8 Кривого Рогу та 4-й міській лікарні Павлограда.

У якості профілактики алергії медики радять:
Час весняної алергії: як розпізнати та лікувати недуг