Школярі з Дніпропетровщини отримали президентські стипендії
23.11.2017 11:30
У Києві відзначили переможців Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України. Їх нагородили стипендіями Президента України. Двоє стипендіатів – з Дніпропетровщини. Про це повідомили в департаменті освіти та науки ДніпроОДА.

«Учні з Дніпропетровщини заслужили цю відзнаку – вони виступили на конференціях та виставках, вигравали олімпіади, - зазначили в департаменті. – Така стипендія – фінансовий стимул для дітей серйозно займатися наукою. 2,6 тисячі гривень на місяць школярі отримуватимуть протягом року».

Стипендію отримала учениця 11 класу Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю Катерина Геращенко. Вона завоювала І місце за наукову роботу з математичного моделювання. Відзначили й одинадцятикласника кам’янського колегіуму №16. Він виборов ІІ місце за роботу в галузі педагогіки.

У Всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких робіт юні дослідники представляють та публічно захищають самостійно виконані наукові праці. У ньому щорічно беруть участь близько 100 тисяч старшокласників.


Школярі з Дніпропетровщини отримали президентські стипендії