Новини п’ятниці: що зроблено на Дніпропетровщині
19.05.2017 13:30
Ремонт траси міжнародного значення та комунальних доріг, оновлення лікарні для дітей та будівництво водоводу. Топ-5 подій п’ятниці.

Дитяче відділення криворізького протитуберкульозного диспансеру №2 реконструюють. Тут лікуються малі від народження до чотирьох років, які потребують особливого температурного режиму. Тому в будівлі встановили нові вікна, полагодили дах, нині – утеплюють стіни. Роботи виконані вже на 96%.

В області тривають капремонти комунальних доріг. Зокрема, у Синельниковому ремонтують Залізничну вулицю. Тут вже зняли старе покриття, паралельно встановлюють бордюри. На черзі – укладка нового асфальту. Завершити всі роботи дорожники планують цього літа.

Оновлюють автошлях і на вулиці Харківська у Тернівці – загалом це близько 11 тисяч квадратних метрів. Дорожники зняли багаторічний асфальт, зараз готуються укладати новий. Завершити всі роботи планують у червні.

У розпалі – ремонт траси Знаменівка-Луганськ-Ізварине. Тут зняли старе покриття та вже почали укладати перший шар асфальтобетону. Загалом до кінця 2017-го на Дніпропетровщині планують відремонтувати чотири дороги міжнародного значення.

У Софіївському районі прокладають водовід, який забезпечить водою шість сіл Новоолексіївської та Вакулівської об’єднаних громад. Якісну питну воду отримають п’ять тисяч людей. Завершити всі роботи комунальники планують восени.